Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Super Mario Run 2.0.0 Yayınlandı

Apple’ın iOS işletim sistemiyle uyumlu Super Mario Run 2.0.0 versiyonu oyunun Android işletim sistemli akıllı telefonları için geliştirilen versiyonunun Google Play uygulama mağazasında yayınlanmasıyla birlikte App Store’a giriş yapmış vaziyette. Bildiğiniz gibi Super Mario Run’ın Android versiyonu ücretsiz indirilebiliyor ve ilk üç seviye ücret ödemeden oynanabiliyor.

Super Mario Run App Store uygulama mağazasına Aralık ayında adım atmıştı. Dört aylık süre zarfında oyun çok sayıda güncelleme aldı ve yeni özellikler ile iyileştirmeler oyunculara sunuldu. Super Mario Run 2.0.0 versiyonu ile birlikte oynanabilir yeni karakterler, yeni yapılar ve geliştirilmiş ipuçları geliyor.

iOS: Super Mario Run 2.0.0 Yayınlandı

iOS Super Mario Run 2.0.0 2

Burada oynanabilir yeni karakterler olarak adlandırılan şey aslında dört farklı renk seçenekli tek bir karaktere karşılık gelmekte. Super Mario Run’da oyuncular artık Yoshi‘nin farklı renkleriyle oynayabiliyor. Toad Rally’de Yoshi’nin belli bir rengiyle oynadığınızda bu renkteki Toad’lardan daha fazla kazanabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  2022'nin en iyi iPhone ve iPad video düzenleme uygulamaları

Nintendo oyunun daha geniş bir kısmını ücretsiz oynama fırsatı da sunuyor. Oyuncular artık Bowser’s Challenge‘ı da oynayabiliyor fakat bunun için öncelikle kilitli durumdaki bölüm 1-4’ü etkinleştirmiş olmak gerekiyor.

Geliştiriciler aynı zamanda yaklaşan bir etkinlikte yeni yapılar ekleme sözü veriyor. Easy Mode yeni bir bölüme başlamadan önce seçilebiliyor. Toad Rally’de farklı renkteki Toad’ların görünüm oranlarına yönelik bazı iyileştirmeler gerçekleştirilmiş durumda.

Güncelleme ile birlikte oyuncular Bonus Game House’ta Rally Ticket’ları daha kolay şekilde kazanabilecek. Diğer değişiklikler ve iyileştirmelerin yanı sıra ‘How to Play’ oynama ipuçlarının da geliştirildiği gözlerden kaçmıyor.