Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi Üçüncü Parti Facebook Uygulamaları

Belirli popüler uygulamaların zaman içinde güncellemeler etkisiyle artık son derece ağır, karmaşık ve zevk vermez hale geldiğini görüyoruz. Firmaların daha fazla gelir elde etmek amacıyla ekledikleri reklam içeriği ve rakip seçeneklerden kopyaladıkları özelliklerle iyice bunalmış olabilirsiniz.

Android İçin En İyi Üçüncü Parti Facebook Uygulamaları

Kimi zamanda resmi uygulamalarda yer almayan gizleme, seçim gibi özellikleri sadece üçüncü parti uygulamalarda bulabilirsiniz. Facebook’un uygulaması iyice sıkıcı bir hale geldi diyorsanız işte en iyi üçüncü parti alternatifler:

Fast

Bu uygulama öncelikli olarak cihazındaki donanımlar düşük kalanları hedefliyor. Fast uygulaması sadece 2 MB alan işgal ediyor! Hızlı tepki veren ve kullanımı kolay olan uygulama aynı zamanda çok sayıda ilgi çekici özellikle dolu. İstediğiniz sayfaları ve arkadaşları içeren bir haber listesi organize edip haber uygulaması gibi bakabilirsiniz. Ayrıca Messenger kurmadan arkadaşlarla sohbet bile edebilirsiniz. Ek olarak hesap içeriğini indirip yedekleme desteği de var.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları
Fast - Social App
Fast - Social App
Developer: team2soft
Price: Free

Tinfoil

Güvenlik konusunda son derece hassas olanlara hitap eden bir seçenek. Gizlilik konusunda sürekli skandallara imza atan Facebook’un üçüncü parti uygulamalara sızdırdığı veri ortada. Her ne kadar Tinfoil ile gizli olmak mümkün olmasa da belirli gizlilik sorunları çözüme bağlanıyor. Facebook mobil sitesini sandbox içinde çalıştırıp sizi koruyor. Sadece mobil siteyi çalıştıran bir yardımcı gibi düşünülmeli.

Tinfoil for Facebook
Tinfoil for Facebook
Developer: Daniel Velazco
Price: Free

Mini

Fast gibi düşük donanımla yüksek performansa odaklanıyor. Ana farkıysa Facebook ortamındaki herhangi bir videoyu indirme imkanı vermesi. Sadece kendi profilinizdeki içeriği indirebilirsiniz. Böylece çevrimdışı olsanız bile izleyebilirsiniz. Aynı uygulama içinden arkadaşlara mesaj gönderebilir ve sekmeler arası geçişle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android 12 gizli özellikleri
Mini for Facebook
Mini for Facebook
Developer: MrGoldfinger
Price: Free

Klyph

Google Plus gibi bir görünüme sahip olacak biçimde geliştirilmiş olan bu uygulama artık güncellenmiyor. Bu yüzden açık kaynaklı hale getirilmiş durumda ve iyi bir programcıysanız ciddi anlamda zevkinize uygun gelecek biçimde özelleştirebilirsiniz. Kodu değiştirmeden kullanmanız da olası. Çok sayıda özelleştirme seçeneğiyle esneklik sunuyor.

The app was not found in the store. 🙁

Hootsuite

Sadece tek bir sosyal ağla sınırlı bırakmıyor. Twitter, Linkedin ve Foursquare hesapları da çoklu adette eklenebiliyor. Çoklu hesabınızı aynı yerden takip edebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı var ve beğeni görüyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra kıyaslaması

Buffer

screenshot.1490284216

Hootsuite ardından gelen bir diğer popüler sosyal medya yöneticisi. Facebook dışında Twitter, Google Plus ve LinkedIn destekli. Feedly gibi diğer yeni nesil uygulamaları da kullanabiliyor.

Buffer: Social Media Tools
Buffer: Social Media Tools
Developer: Buffer, Inc
Price: Free