Kategoriler
Konular

Android ve iOS’de Çevrimdışı Kullanabileceğiniz Yedi Harika Uygulama

Android ve iOS için, Çevrimdışı Kullanabileceğiniz Yedi Harika Uygulama ile sizlerleyiz. Şüphesiz internet çağında yaşıyoruz ve hemen her an internet erişimine sahibiz. Akıllı telefonlarımızda yer alan uygulama ve oyunların tamamına yakını da internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Gün içerisinde internete erişim imkanınız olmayan anlar olabilir. İnternet paketiniz bittiği için ay sonuna kadar hücresel veriyi kapatmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak, Çevrimdışı Kullanabileceğiniz Yedi Harika Uygulama seçeneğini bir araya getirdik.

Android ve iOS’de Çevrimdışı Kullanabileceğiniz Yedi Harika Uygulama

Spotify

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 1

Spotify’da Premium üyelik satın aldıysanız müzikleri çevrimdışı dinlemek için akıllı telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Spotify 3 cihaza kadar, 3333 şarkıyı çevrimdışı dinlemek için kaydetmenize olanak tanıyor. Her 30 günde bir internete bağlandığınız sürece bu müzikleri dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Şarkıları, albümleri ya da oynatma listelerini indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS ve Android için 2021'in En İyi Egzersiz Uygulamaları
Spotify: Müzik ve Podcast'ler
Spotify: Müzik ve Podcast'ler
‎Spotify New Music and Podcasts
‎Spotify New Music and Podcasts
Developer: Spotify
Price: Free+

Apple Music

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 2

Apple Music’ten ücretli abonelik edinenler de çevrimdışı dinlemek üzere müzik indirebiliyor. Öncelikle ilgili müziği + simgesine dokunarak kütüphanenize ekleyin. Ardından müzik, albüm ya da yürütme listesinin kenarında yer alan indirme simgesine dokunun. Müzik indirilmeye başlanacaktır. Uygulamanın ayarlarından kütüphanenize eklediğiniz tüm müziklerin otomatik olarak indirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Apple Music
Apple Music
Developer: Apple
Price: Free

YouTube

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 3

Ülkemizde aktif olmasa da YouTube gelişmekte olan bazı ülkelerde videoları çevrimdışı izlemek üzere kaydetme olanağı sunuyor. Bu ülkelerden birinde yaşıyorsanız videoların alt kısmında yer alan Save butonuna dokunarak videonun cihaza kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.Üçüncü parti uygulamalar dışında bu özelliği edinmenin yolu YouTube Red aboneliğinden geçmekte.

İlginizi Çekebilir:  Google Pixel Fold teknik özellikleri
YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free
‎YouTube: Watch, Listen, Stream
‎YouTube: Watch, Listen, Stream

Netflix

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 4

Netflix’te bazı dizi ve filmler için çevrimdışı izlemek üzre indirme seçeneği aktif durumda. Uygulama içerisindeki Available for Download sekmesinden bu içeriklere göz atabilirsiniz. İndirme dizinini microSD karta taşımanız da mümkün. Kaydettiğiniz içerikleri izlemeye devam edebilmek için en azından 30 günde bir internete bağlanmanız gerekecek.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free
‎Netflix
‎Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free+

Pocket

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 5

Pocket ile internet sitelerindeki uzun yazıları ve içerikleri daha sonra okumak üzere akıllı telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Okumaya o an vaktiniz olmayan uzun içerikleri bir kenarda tutmak adına harika bir çözüm. Masaüstü tarayıcılar için hazırlanan eklentileriyle içerikleri bilgisayardan telefonunuza yollamanız mümkün.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 İçin Fotoğraf ve Video Aksesuarları
Pocket: Save. Read. Grow.
Pocket: Save. Read. Grow.
‎Pocket: Save. Read. Grow.
‎Pocket: Save. Read. Grow.

Podcast Uygulamaları

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 6

Daha önce burada detaylarıyla ele aldığımız podcast uygulamalarından birisini indirin. Bu uygulamalardan ilginizi çekecek yayınlar keşfedebilir, içerikleri Wi-Fi üzerinden indirdikten sonra internet bağlantınız olmayan zamanlarda dinleyebilirsiniz.

gReader

Android ve iOS Çevrimdışı Kullanabileceğiniz 7 Harika Uygulama 7

Google Reader hizmeti son bulmuş olsa da gReader hala bizlerle. Uygulama oldukça başarılı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve RSS besleme bağlantılarını elle girmenize olanak tanıyor. Metroda yolculuk ederken haberleri çevrimdışı okumak üzere evden çıkmadan kaydedebilirsiniz.

gReader | Feedly | News | RSS
gReader | Feedly | News | RSS
Developer: noinnion
Price: Free