Kategoriler
Apps & Oyunlar

Power Rangers: Legacy Wars Oyunu Android ve iOS’e Geldi!

Power Rangers: Legacy Wars oyununun Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarla uyumlu versiyonu yayınlandı. Live – action süper kahramanlar serisi Power Rangers böylece akıllı telefon ve tabletlerimize girmiş oldu. Oyunun resmi duyurusu geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirilmişti. Geliştirici oyunun Mart ayında yayınlanacağını ifade etmiş, başka bir bilgi vermekten de kaçınmıştı.

Power Rangers: Legacy Wars Oyunu Android ve iOS’e Geldi!

Power Rangers Legacy Wars Oyunu Android ve iOS'e Geldi 1

Power Rangers: Legacy Wars hem Android ve hem iOS işletim sistemli mobil cihazlarla uyumlu. Uygulama mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor olsa da daha kolay oynamak ve imkanları genişletmek isteyen oyun tutkunları için uygulama içi satın alma modeliyle edinilebilecek çeşitli ögeler mevcut.

Power Rangers’ın ilk versiyonu 30 oynanabilir karakter ve dört arenayı içeriyor. Ne kadar çok oynarsanız, yeni Rangers’ın kilidini açma şansınız o kadar iyi oluyor ve büyük kötü Rita’yı yenmek için en iyi ekibi yaratabiliyorsunuz.

Oyuncular karakterlerini başarılı her savaş ve mücadele sonunda Zeo Shards ile yükseltip iyileştirebiliyor. Art arda kazanacağınız savaşlar ve yerine getireceğiniz görevler savaşçılarınızın daha da güçlenmesine olanak tanıyor.

Power Rangers Legacy Wars Oyunu Android ve iOS'e Geldi 2

Oyun ayrıca gerçek oyuncularla gerçek zamanlı savaşlar sunuyor. PvP boyutu, oyuncuların film ve TV yapımlarındaki ünlü yerlerden farklı arenaların kilidini açmasının yanı sıra diğer oyunculara karşı strateji oluşturmalarını, mücadele etmelerini ve savaşmalarını sağlamakta.

Arkadaşlarınızla sohbet edebiliyor; taktikler, stratejiler ve kombinasyonları onlarla tartışıp bilgi paylaşımı yapabiliyorsunuz. Görsel zenginliğin üst seviyede olduğu Power Rangers: Legacy Wars‘ta tam teşekküllü 3D karakter modellemeleri ve harika animasyonlarla neredeyse konsol kalitesinde grafik kalitesi vaat ediliyor.