Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Chameleon Run Oyununu Ücretsiz İndirin

Chameleon Run oyunu Google Play uygulama mağazasından kısa bir süre için ücretsiz indirilebiliyor. Bugünlerde akıllı telefonunuzla eğlenceli vakit geçirmek üzere bir koşu oyunu arayışındaysanız Chameleon Run‘ın tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Oyun uygulama mağazasından 5 gün boyunca ücretsiz indirilebilir durumda. 2 USD’lik bir tasarruf için derhal indirmenizde fayda var.

Android: Chameleon Run Oyununu Ücretsiz İndirin

Android Chameleon Run Oyununu Ücretsiz İndirin 1

Oyunda yönettiğiniz karakterle koşuyorsunuz fakat burada Temple Run gibi sonsuz bir koşu söz konusu değil. İlerleme kaydettikçe zorlaşan ve titizlikle hazırlanmış seviyeler var. Oyunun adında bukalemun sözcüğü geçtiği için tahmin edebileceğiniz üzere bir renk değiştirme durumu söz konusu. Bloklar arasında atlama / geçiş / zıplama yaptığınızda karakterinizin mevcut blokla aynı renge bürünmesi gerek. Aksi takdirde ilgili seviyeye yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. Kulağa pek zor gibi gelmiyor fakat reflekslerinizin hayli güçlü olması gerekmekte. Oyuna kendinizi kaptırdığınızda genellikle renk değiştirmeyi unutuyor ve o seviyeyi tekrar tekrar oynamak zorunda kalabiliyorsunuz.

Android Chameleon Run Oyununu Ücretsiz İndirin 2

Chameleon Run‘da sonsuz bir koşu olmadığını ve farklı seviyeler bulunduğunu belirtmiştik. Seviyeleri kaç saniyede tamamladığınız ve rotanızdaki renkli ögelerin ne kadarını toplayabildiğiniz önemli. Mevcut duruma göre başarı her seviyede üç yıldız üzerinden değerlendirilmekte. Amaç en iyi süreyi yakalamak.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

Oyundaki minimalist grafiklerin ve soundtrack’lerin hayli hoşumuza gittiğini ifade edelim. Android 4.0 ve daha güncel işletim sistemli akıllı telefon sahiplerinin mutlaka denemelerini öneriyoruz. Chameleon Run‘ın iOS versiyonu da bulunmakta, 2 USD karşılığında iOS 7 ve daha güncel işletim sistemli Apple cihazlara yüklenebiliyor.