Kategoriler
Konular

En İyi Google Calendar Alternatifleri

Bazı kullanıcılar faydalanmıyor olsa da Google Calendar kullanarak ajanda kullanmaya son verebilir ve aynı zamanda asla işlerinizi unutmadan zamanı geldiğinde tamamlayabilirsiniz. Mobil ve masaüstü erişimi sunan uygulama beğeni kazanıyor ve alanında en iyilerden biri olarak kabul görüyor.

En İyi Google Calendar Alternatifleri

Diğer yandan uzun zamandır Google Calendar uygulamasına yeni bir özellik eklenmedi ve piyasada alternatif seçenekler hazır durumda.

SolCalendar

solcal

Çok sayıda eklenti içeren bu seçenekte etiketlerle kişisel görünüm katılabiliyor. Takavimi aylık, günlük, saatlik ajanda gibi gösterebiliyor ve isterseniz Google Tasks ile de eşleşebiliyor. Gerçek anlamda takvim düşkünleri için geliştirildiğinden tüm özelliklerinin öğrenilmesi biraz zaman alıyor. Metin bazlı görev ekleme özelliğine alışırsanız işiniz epey kolaylaşıyor olacak.

[appbox googleplay id=net.daum.android.solcalendar]

Jorte

jorte-app

Diğer rakip takvim uygulamalarından daha fazlasını sunabilmeye odaklanıyor. Bulut eşleştirme özellikleriyle etkinlikler ve zamanlı görevleri web üzerinden eşleştiriyor. Hem iOS, hem de Android cihaz sahipleri bu sayede işlerine devam edebiliyor. Aylık görünümde Google Calendar’dan daha fazlasını gösteriyor. Çok sayıda özelleştirme seçeneğiyle beğeni kazanmakta. Günlük takvimde fotoğraflar gösterilebiliyor. Ücretsiz sürümden aylık ödemeli sürüme geçenlerin seçenekleri artıyor.

[appbox appstore id570556349]

[appbox googleplay id=jp.co.johospace.jorte]

Business Calendar

Business-Calendar

Bu uygulamanın ilginç yanı çalışabilmek için Google Calendar uygulamasının kurulu olmasını gerektirmesi. Basitleştirilmiş zamanlama ve yönetim özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Sadece metin gösteren arabirim seçeneğinde daha fazla bilgi sunabiliyor. Zaten Calendar kurulu olduğu için duruma göre seçim yapabilirsiniz. Ödemeli pro sürümde eşleştirme seçenekleri daha fazla.

[appbox googleplay id=netgenius.bizcal]

Fantastical 2

Fantastical-2-app

Esnek, zekice tasarlanmış ve kullanışlı bir uygulama. iCal uygulamasında seçili renk şablonunu esas alarak uyum sağlıyor. Görünümü değiştirip daha fazla detay alabilir ya da beş gün görünümüyle harita üzerinde yol tarifi görebilirsiniz. Pahalı seçeneklerden biri olsa da işini kolaylaştırdığını düşünenler için kabul edilebilir değerde. Denemek isterseniz 21 günlük trial sürümü de bulunuyor.

[appbox appstore id718043190]