Kategoriler
Konular

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan Beş Akıllı Telefon

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan Beş Akıllı Telefon ile sizlerleyiz. Günümüzde akıllı telefonlar ekran boyutu, çözünürlük değerleri, kamera kalitesi, performans, işletim sistemi yetenekleri, uygulama ve oyunlar konusunda tatmin edici noktaya ulaştılar fakat pil ömrü konusunda devrimsel bir yenilik göremedik. Güncel cihazların bir kısmı görece yüksek pil kapasitesi sundukları için yüz güldürüyor, diğer modeller ise bizleri şaşırtamıyor. 14 nm üretim teknolojili, orta seviye Qualcomm Snapdragon 625 yongasetine ev sahipliği yapan ve pil ömrü testlerinde birçok modele kıyasla başarılı olan 5 akıllı telefona göz atıyoruz.

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan Beş Akıllı Telefon

Lenovo P2

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan 5 Akıllı Telefon 1

5.5 inç ekranlı Lenovo P2 akıllı telefon 5100 mAh kapasiteli devasa bir pil barındırmakta. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini çalıştırsa da önümüzdeki dönemlerde Nougat güncellemesini alması bekleniyor. Arayüzü çok başarılı değil fakat hayli tatmin edici olan pil ömründen biraz feragat ederek Google Play mağazasından indirebileceğiniz üçüncü parti launcher’lardan birisini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 yenilikler

Moto Z Play

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan 5 Akıllı Telefon 2

Moto Z Play oldukça ince bir akıllı telefon ve 3510 mAh kapasiteli pille geliyor. Hayli dayanıklı ve uzun çalışma süreleri sunan bir pille karşı karşıyayız. Ürün Moto Mod’ları desteklediği için ek dock’lar yardımıyla daha iyi bir ses performansı, pico projektör ya da ekstra pil ömrü elde edebiliyorsunuz. Arayüzünün stok Android’e oldukça yakın olduğunu belirtelim.

Moto G5 Plus

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan 5 Akıllı Telefon 3

Moto G5 Plus pil ömrü konusunda P2 ve Z Play’in gerisinde kalsa da tam bir performans / fiyat ürünü. Kamerası oldukça başarılı ve Android işletim sisteminin arayüzü yüz güldüren bir kullanım deneyimi sunuyor. Cihazın yurtdışı fiyatı da iPhone 7 Plus’ın fiyat etiketinin üçte biri kadar.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları

Huawei Nova Plus

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan 5 Akıllı Telefon 4

Akıllı telefon şık bir tasarıma ve günlük kullanımda akıcı bir deneyim sunan teknik altyapıya sahip. Selfie kamerası tatminkar sonuçlar sunuyor, ayrıca kamera uygulamasında çok sayıda efekt yer alıyor. Performans / fiyat başarımının yüksek olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz.

Xiaomi Redmi Note 4

Snapdragon 625 İşlemcili ve Uzun Pil Ömrü Sunan 5 Akıllı Telefon 5

Metal gövdesiyle beğeni kazanan Redmi Note 4 akıllı telefon oldukça akıcı ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunuyor. Ortalama bir kullanımda cihazı şarj etmeden 2 gün kadar kullanmak mümkün.