Kategoriler
Konular

Tıraşa Yardımcı Olacak Android Uygulamaları

Sinek kaydı bir traş her erkeğin arzusu. Elbette son yıllarda öne çıkan sakal modası da kafaları karıştırıp acaba dedirtiyor. Akıllı telefonunuza danışarak fikir alabilir ve bu esnada yardımcı olmasını bile sağlayabilirsiniz.

Tıraşa Yardımcı Olacak Android Uygulamaları

Her gün kalkar kalkmaz ilk iş olarak traş oluyorsanız bu alışkanlık canınızı sıkar hale gelebilir. Çeşitli uygulamalarla taktikler öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Çeşitli açılardan tavsiyeler sunan uygulamalardan biri Philips imzalı Grooming.

Grooming
Grooming
Price: Free

Philips imzalı elektrikli traş makinelerinin satışını arttırmak için geliştirilmiş bir uygulama olduğu düşünülebilir ama ister kuru, ister köpüklü traş olanlara ipuçları veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Redroad V17 dikey süpürge incelemesi

ShavingAndroidApps-Philips-Styles

Balbo sakalı, Clark Gable bıyığı gibi şekilleri öğrenmeniz mümkün. Daha da iyisi selfie fotoğrafınızı kullanarak bu traş şekliyle nasıl görüneceğinizi görebiliyorsunuz.

Traş olma konusunu ciddiye alıyor ve istatistik tutmak istiyorsanız Shaving Buddy kullanabilirsiniz.

Shaving Buddy
Shaving Buddy
Developer: RTS AppDevelopment
Price: Free

Gerçekten de ciddiye alıyorsanız bu uygulama sayesinde takip gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılan fırça, jilet, losyon gibi bilgileri de girebilirsiniz.

ShavingAndroidApps-Shaving-Buddy-Launch

Bir zaman sonra girdiğiniz bilgilere göre grafikler görebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamada reklam var ve kaldırmak isterseniz uygulama içi satın alma seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone sarı ekran sorunu çözümü

Ayna ihtiyacınız oluyorsa çok sayıda ayna uygulaması var. Bunlar reklam dolu ve tek yapmanız gereken ön kamerayı açmak.

ShavingAndroidApps-Shave-My-Face

Traş olurken elektrikli traş makinesi kullanmak isteyip temin edemeyenler ya da deneyip alerji yüzünden bırakanlar için simülatör uygulaması bile var. Sakal kısaltma cihazını akıllı telefonunuzda görmek isterseniz bunu deneyin:

Hair Clipper - Prank
Hair Clipper - Prank
Developer: Easy Labs
Price: Free