Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Samsung Galaxy S8 Hava Durumu Widget’ını Yüklemek

Bir Android telefona Samsung Galaxy S8 hava durumu widget’ını yüklemek için izlenmesi gereken aşamaları anlatacağız. Android işletim sistemli akıllı telefonları özel fontlar, statik ve canlı duvar kağıtları, launcher’lar, temalar, ikon paketleri, ROM’lar ve çeşitli modlar ile özelleştirmek mümkün. Android, kullanıcılarına cihazlarını yüksek oranda özelleştirme olanağı sunuyor ve bu alanda başı çeken mobil işletim sistemi olmayı başarıyor. Root erişimi sağlanmış akıllı telefonlarda birçok düzenleme yapılabiliyor. Fakat biz size bu yazımızda root erişimi sağlamanıza gerek kalmadan Samsung Galaxy S8 akıllı telefondaki hava durumu widget’ını mevcut Android’li akıllı telefonunuza nasıl yükleyebileceğinizi anlatacağız.

Download HD For More Tips On The Samsung Galaxy S8, Check Out Some ...

Bildiğiniz gibi resmi tanıtımı kısa süre önce gerçekleştirilen fakat kullanıcıların eline henüz ulaşmayan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlardaki ikon paketi, duvar kağıtları, launcher ve hatta Bixby sanal asistan internet ortamına düşmüş vaziyette. Launcher ve Bixby asistal yalnızca Android Nougat kurulu Galaxy modellerinde çalışıyordu. Galaxy S8 hava durumu widget’ı ise diğer marka ve modellerle de uyumlu, üstelik root erişimine ihtiyaç duyulmuyor.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Android Telefona Samsung Galaxy S8 Hava Durumu Widget’ını Yüklemek

Android Telefona Samsung Galaxy S8 Hava Durumu Widget'ını Yüklemek 1

Yapmanız gereken esasında oldukça basit. Aşağıdaki bağlantıdan ZIP dosyasını indirmeniz ve bir custom recovery çözümü ile flash’lamanız yeterli oluyor. Elde edeceğiniz hava durumu widget’ı ile bulunduğunuz konumun hava durumu ve sıcaklık bilgisini otomatik olarak öğrenebiliyorsunuz.

  • Öncelikle buradan ZIP dosyasını indirin.
  • Ses artırma / azaltma + Ana Ekran + Güç butonu kombinasyonuyla TWRP recovery menüsüne erişin.
  • Storage > Choose ZIP menüsüne erişin ve indirip akıllı telefonunuza kopyaladığınız ZIP dosyasını seçin.
  • Kurulumu gerçekleştirmek için kaydırma hareketini yapın.
  • İşlem tamamlandığında akıllı telefonunuzu yeniden başlatın.
İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek