Kategoriler
Konular

Uyandırma Garantili Alarm Uygulamaları

Her sabah erken uyanmamız gerektiğinde imdadımıza yetişen ama bir o kadar da nefret ettiğimiz alarm sadece zil sesinden ibaret olmamalı. Tam zamanında uyanmayı garanti etmek istiyor ama bir türlü istediğiniz türden etkili bir uygulama bulamıyorsanız size önerilerimiz var.

Uyandırma Garantili Alarm Uygulamaları

Sizi kesin biçimde uyandıracak ve işe geç kalmanızı engelleyecek alarm uygulamalarını listeledik:

Walk Me Up

Uyanık olduğunuzu garanti eden en basit uygulama. Sadece yataktan kalkıp yürürseniz alarm uygulamasını ikna edebilirsiniz. Bunun sahte olmadığını anlamak adına adımlarınızı bile sayıyor. Alarm kurunca kaç kez susturma butonuna basılacağı da seçilebiliyor. Kandırmaya çalışırsanız anlıyor ve susmuyor.

‎Walk Me Up Alarm Clock Free
‎Walk Me Up Alarm Clock Free
Walk Me Up! Alarm Clock
Walk Me Up! Alarm Clock
Developer: Bazzinga Labs
Price: Free

Alarmly

Herkesin bir sabah rutini var. Siz ne yaparsınız? Belki tuvalet, belki kahve fincanı… Artık her neyse bunu Alarmy uygulamasına göstermeniz gerekiyor. Sadece ilgili yerde çekilen fotoğraftan sonra alarm susuyor. Hem uyanmanızı, hem de ilk işe başlamanızı garanti etmiş oluyor. Matematik sorusu çözme, telefon sallama gibi görevler de seçilebiliyor.

Wake N Shake

İlginizi Çekebilir:  En iyi Apple Watch oyunları

Alarmy gibi çeşitli seçenekler içeren uygulamada ilk olarak telefonu sallayarak alarmı susturmanız gerekiyor ve diğer seçeneklerden daha iyi bir alıcıya sahip. Ciddi anlamda sallamanız gerekiyor ve kolayca aşılamıyor. Bunu gerçekleştirdikten sonra uykuya dalmanız imkansız. Videoyu izlemelisiniz.

‎Wake N Shake Alarm Clock
‎Wake N Shake Alarm Clock
Developer: Andres Canella
Price: ₺16,99

Shake-It Alarm

evil-alarm-shake-it-android

Bir önceki seçenek gibi alarmı susturmak için telefonu sallamanız gerekiyor ama kandırması kolay geldi. Ancak asıl zor olansa telefonu susturmak için yüksek sesle bağırma gereksinimi. İkinci modda telefona tekrarlı olarak bağırmanız isteniyor. Sadece bir göstergeyi doldurana kadar bağırınca alarm susuyor.

Shake-it Alarm & Step Counter
Shake-it Alarm & Step Counter

I Can’t Wake Up

evil-alarm-i-cant-wake-up

Bağırma, sallama, yürüme gibi fiziksel gereksinimleri beğenmediyseniz bu kez birden çok işlem uygulatan seçeneğe yönelmelisiniz. Çok sayıda matematik sorusu, zeka bulmacası, mantık oyunu yer alıyor. Telefonu sallamak, barkod okutmak, kelime yazmak gibi işlemler de seçilebiliyor. Bu esnada ekrana bakmanız şart oluyor. Biri mutlaka size göre!

‎I Can't Wake Up! Alarm Clock
‎I Can't Wake Up! Alarm Clock
I Can't Wake Up! Alarm Clock
I Can't Wake Up! Alarm Clock