Kategoriler
Konular

Akıllı Telefon Kullanarak Öğrenebilecekleriniz

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri oldular. Soohbet, eğlence bir yana akıllı telefon kullanarak kendinizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek istemez misiniz?

Akıllı Telefon Kullanarak Öğrenebilecekleriniz

Kuran

screenshot.1492020826

Dinimizin gereklerinden biri olan Kuran okumak herkese göre değil çünkü Arapça dilini bilmek gerekiyor. Özel uygulamalar sayesinde hem okumayı becerebilir, hem de sesli olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mealleri keşfetmek de mümkün.

Quran for Android
Quran for Android
Developer: quran.com
Price: Free

Kravat Bağlamak

tieatie

İster okula, ister işe giderken takım elbise giymek gerekebiliyor ki bu durumda kravatsız olmaz. Herkes az çok kravat bağlamayı biliyor ama işin uzmanlarından öğrenmek istemez misiniz? Artık başkalarından destek almadan kendi işinizi halledebilirsiniz. Uygulama ek olarak papyon bağlamak, cep mendili, atkı gibi diğer aksesuarların da nasıl kullanılması gerektiğini öğretiyor.

İlginizi Çekebilir:  iOS ve iPadOS için En İyi Notability Alternatifleri
How to Tie a Tie
How to Tie a Tie
Developer: Artfonica
Price: Free

Sanat

artkick

Arkadaş toplantılarında sohbet edecek konu bulamıyorsanız ve sanattan söz edenleri kıskanıyorsanız sıra sizde. Artık ünlü ressamları keşfedip popüler işlerini görebilir, arkadaşlarınıza anlatıp havanızı atabilirsiniz. Kız tavlama konusunda da yardımcı olabileceği söyleniyor. Diğer olanaksa bu görüntüleri TV ekranına yansıtıp portre gibi kullanmak.

Louvre HD
Louvre HD
Developer: Evolution Games LLP
Price: Free

Öpüşmek

İlginizi Çekebilir:  Apple Watch'tan Bir Antrenman Nasıl Silinir?

kisslips1

Ergenlik çağına girenler, ilk öpücük için fırsat kollayanların aklında binbir soru var. Nasıl olur, ne şekilde yaklaşılır, hangi taktikler gibi gibi… Bu uygulama sayesinde merakınızı yenecek, bilgi alacak ve içinizdeki telaşın dozunu düşürecek ya da arttıracaksınız. Antrenman yaparak becerinizi ilerletebilirsiniz.

‎Kissing Test (FREE)
‎Kissing Test (FREE)

Vücudumuz

skeleton

Vücut içindeki organlar, kemikler, kaslar, dolaşım sistemi ve diğer bilgileri merak edenler doğrudan görerek bilgi sahibi olabilir. İskeleti net biçimde gösteren eğitim amaçlı bu uygulama son derece faydalı. Elinizde hareket ettirip döndürebilir ve zoom yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS ve Android için 2021'in En İyi Egzersiz Uygulamaları
Essential Skeleton 3
Essential Skeleton 3
Developer: 3D4Medical.com, LLC
Price: Free

Origami Sanatı

snowflake

Uzakdoğu kağıt katlama sanatı origami uzun yıllardan beri biliniyor ve seviliyor. Değişik kuşlar ve canlılar yapmak için sadece kağıda ve zamana ihtiyacınız var. Hünerinizi geliştirin ve etrafınızdakileri şaşırtın, çocukları eğlendirin.

‎How to Make Origami
‎How to Make Origami
Developer: Sergey Burlakov
Price: Free+
How to Make Origami
How to Make Origami
Developer: Mobilicos
Price: Free