Kategoriler
Konular

iPhone’a Özel Gmail Dostu E-Posta Uygulamaları

Dünyanın bir numaralı e-posta servisi Gmail’i öncelikli olarak Google kullanıcıları tercih ediyor olsa da Apple iPhone sahiplerinin de kolayca Gmail bağlantısı kurabilmesi mümkün. Buna imkan veren farklı uygulamalar var ama Gmail deneyimini en iyi biçimde elde etmenin yolu hangisi?

iPhone’a Özel Gmail Dostu E-Posta Uygulamaları

Gmail erişimi olan çok sayıda uygulama olsa da bazıları etiketlere ayırma desteği vermediği için öneri listemize giremediler. Bunlar arasında MailDeck, Molto, Acompli, Cannonball, MyMail yer alıyor. Elbette iOS ile gelen E-posta uygulaması da kullanılabilir. Etiketleme, e-posta taşıma, işaretleme gibi seçenekler var ama Gmail’e fark katan özellikler kullanılamıyor.

Gmail

gmail-ios-app

Çoğu Gmail kullanıcısı iPhone alır almaz Gmail uygulamasını kuruyor. Etiket desteği, birden çok Gmail adresini ekleyebilme, önemli içerikler ve yıldız ekleme destekleniyor. Daha önceden kullanmamışların alışacağı bir arabirim geçerli.

[appbox appstore id422689480]

Inbox

inbox-ios-app

Üretkenliğe önem veren kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Google imzalı Inbox uygulaması e-posta uygulamasından beklentilerinizi karşılıyor. Google Gmail destekliyor olmakla birlikte standart Gmail uygulamasından farklı ve alışmanız zaman alabilir. En kullanışlı yanlarından biri benzer e-postaları paketlemesi. Seyahat, alışveriş, sosyal, güncellemeler gibi içerikler derleniyor. Böylece daha hızlı biçimde analiz yapmanız sağlanıyor. Etiket desteği iyi ama mükemmel seviyede değil.

[appbox appstore id905060486]