Kategoriler
Konular

Uykuya Dalmayı Kolaylaştıran iPhone Uygulamaları

Uykuya dalmakta zorlanıyor musunuz? Hangi türler size bu konuda yardımcı oluyor? Su baloncukları, kuş sesleri, cırcır böceği ya da saat tıkırtısı gözlerinizin kapanmasına yardımcı olabilir. Bunları elde etmeniz zor olabileceğine göre akıllı telefonunuzdan destek alabilirsiniz.

Uykuya Dalmayı Kolaylaştıran iPhone Uygulamaları

iPhone kullanıcılarına hitap eden çok sayıda uyku yardımcısı uygulama var. Harika bir atmosfer elde etmek için bu tür sesleri birleştirebilir ve sizin için en ideal çözümü bulabilirsiniz.

SoundShade

SoundShade-iPhone

SoundShade uygulamasını kullanarak uygulamada yer alan 38 çevre sesini birleştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sonbahar Ormanı içinden rüzgar sesi seçip, Japon Bahçesi içinden çınlamalarla birleştirebilirsiniz. İsterseniz gök gürültüsü ekleyip daha da farklı kılabilirsiniz. Ekrandaki sembollerle sesi modifiye etmek kolay ve yerlerine göre sesin geldiği hoparlör değiştirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 Nasıl Sıfırlanır?
SoundShade
SoundShade
Developer: Soundage Ltd
Price: Free+

Relax Melodies

RelaxMelodies-iPhone

Mükemmel sonucu elde etmek için hazır gelen seçenekleri kullanabilirsiniz. Hayvanlar, beyaz gürültü, müzik ve doğa efektleri gibi kategoriler altında dizili 52 farklı ses var. Birini seçtikten sonra ses seviyesini değiştirip sonucu düzenleyebilirsiniz. Tonlar, beat’ler, melodiler de kullanılabiliyor. Zamanlama özelliğiyle sayaç ya da alarm olarak seçmek de mümkün.

Rain Rain Sleep Sounds

RainRainSleepSounds-iPhone

Adından anlaşılacağı gibi doğa, taşımacılık ve hatta cihazlara ait sesleri içeren ve elbette yağmur sesiyle harmanlayan bir uygulama. Üç taneye kadar efekt ekleyip her birinin ses düzeyini seçebilirsiniz. Martılar, plaj ateşi ve deniz dalgalarını bir araya getirmek mümkün. Bu sayede kendinizi kamp yapıyor sanabilirsiniz. Sesi eşlik edecek biçimde fotoğraflar da seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone yakında doğrudan ödemeleri kabul edebilir
‎Rain Rain Sleep Sounds
‎Rain Rain Sleep Sounds
Developer: Tim Gostony
Price: Free+

Sleep Pillow Sounds

SleepPillowSounds-iPhone

Benzer uygulamalar kadar fazla ses içermese de uygulama içi satın almalarla sayısını arttırabilirsiniz. Basit sesler arasında çıtırdayan ateş, deniz dalgası, yağmur fırtınası yer alıyor. Üç sesle karışım elde edip ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Ek olarak alınabilen farklı fiyata sahip ses paketlerinde 65 ayrı seçenek bulunuyor. Ücretli sürüme terfi edenler alarm ve gelişmiş uyku sayacı da kullanabiliyor.

TaoMix 2

İlginizi Çekebilir:  RedKey F10 Dikey Süpürge İncelemesi

TaoMix2-iPhone

SoundShade benzer bir uygulama ve istenen sesler farklı biçimlerde organize edilebiliyor. Nehir, deniz dalgası, kuş sesleri gibi temel seslerle başlıyor. Ekledikten sonra yerlerini düzenleyin ve odaklanmak istediğiniz sesi seçin. Tamamen farklı ve size özel sesler elde edebilirsiniz.

‎TaoMix 2 - Relax, Sleep, Focus
‎TaoMix 2 - Relax, Sleep, Focus
Developer: MWM
Price: Free+