Mobil Fotoğrafları Kolayca Organize Etmek

REKLAMLAR

Akıllı telefonların dahili depolama alanında çok sayıda fotoğraf saklanıyor ve kamera kullandıkça her gün yenileri ekleniyor. Eğer günlük temizlik ve organizasyon gerçekleştirmiyorsanız kısa süre içinde cihazınızdaki fotoğraflar karmaşık ve içinden çıkışmaz bir hal alabilir.

Mobil Fotoğrafları Kolayca Organize Etmek

iPhone kullanıcıları için Flic en iyi fotoğraf organizasyon uygulamalarından biri. Android kullanıcıları içinse SlidePick ideal görünüyor. Bu iki ücretsiz uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı arzuladığınız şekilde organize edebilirsiniz.

Flic | Delete & Manage Photos
Flic | Delete & Manage Photos
SlidePick Organize your Photos
SlidePick Organize your Photos
Developer: SlidePick
Price: Free

Her ne kadar benzer fotoğrafları otomatik olarak bulup içlerinden en iyisini seçebileceğini iddia eden fotoğraf düzenleme uygulamaları olsa da bunların doğru biçimde işlediğini sanmıyoruz. En doğru yol hızlı biçimde navigasyon desteği sunan bu uygulamaları kullanarak seçimi sizin yapmanız ve gereksizleri silip yer açmanız.

REKLAMLAR

Sort-Photos-By-Swiping-Flic-Slidepick

Fotoğrafları sağa ya da sola sürükleyerek saklama ya da silme komutu vermek son derece pratik bir çözüm ve arkadaş bulma servisi Tinder'ın mobil uygulaması bunu en verimli biçimde hayata geçiriyor. Yanlışlıkla saklamak istediğiniz bir fotoğrafı silerseniz en son işlemi geri almaya yarayan geri al butonu var.

Slidepick-unlike-delete-like-albums

Flic uygulamasında sola sürükleyince fotoğraflarınız geçici çöp kutusuna gönderilir. Aylar boyu çekilmiş fotoğraflarla işiniz bitince bu sildiklerinizi temelli silebilir ve ne kadar yer kazandığınızı görebilirsiniz. SlidePick ise fotoğraflarınızı silmek yerine en iyi olanları favori olarak seçip görmenizi istiyor. Sola sürükleyince arkaya atıp sağa çekince yeni albümünüze ekliyor. Tamamen silmek istedikleriniz için çöp seçeneği de var.

Flic-All-Photos-Monthly-Clearing

REKLAMLAR

SlidePick'in öne çıkan yanlarından biri fotoğrafları aylara göre ayırması. Son bir senelik fotoğrafları görmek için teker teker aylara göz atmanız can sıkabilir. Elbette bazı kullanıcılar çektikleri fotoğrafları telefonda değil bilgisayar ortamına aktardıktan sonra büyük ekranda görüp kötüleri ayıklayıp silmek istiyor ve buna bir itirazımız yok. Bu durumda uygulamaların sınırlamalarıyla boğuşmanız da gerekmeyecek.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...