Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Uzay Oyunu Hyperburner’ı Ücretsiz İndirin

Haftanın ücretsiz iOS uygulaması uzay temalı bir oyun olan Hyperburner. Normal koşullar altında 2.99 USD fiyat etiketi taşıyan oyun 20 Nisan Çarşamba gününe dek App Store uygulama mağazası üzerinden ücretsiz indirilebiliyor. Oyun ile bir uzay gemisini yönetiyor ve tehlikelerle dolu bir maceraya atılıyorsunuz. Ne kadar çok yol alırsanız görevler de o kadar tehlikeli bir hal alıyor. Altı farklı bölgede seyahat ediyorsunuz, her bir bölge için beş farklı seviye mevcut. Oyunda ilerleme kaydettikçe daha iyi ve hızlı uzay gemilerini aktive edebiliyorsunuz.

iOS: Uzay Oyunu Hyperburner’ı Ücretsiz İndirin

iOS Uzay Oyunu Hyperburner'ı Ücretsiz İndirin 1

Hyperburner oyununda her bir bölgenin kendine has bir stili mevcut, tabii kendilerine özgü tehlikeler de içermekteler. Sözünü ettiğimiz nesneler hareketli ya da statik olabiliyor, her iki durumda da beceri kazanmak için pratik yapmanız gerekiyor. Oynarken desenlerin bir bulmaca gibi harika şekilde ve titizlikle hazırlandığını fark ediyorsunuz; gelişigüzel tasarım kusurları nedeniyle ucuz ölümler yaşamanız söz konusu olmuyor. Her ölüm kendi hatanızdan kaynaklanıyor. Az sayıda dünya olsa da her biri hayli farklı göründüğü için adeta farklı bir oyuna geçmiş olduğunuzu hissediyorsunuz.

iOS Uzay Oyunu Hyperburner'ı Ücretsiz İndirin 2

Oyun hakkında izlenim edinmek istiyorsanız yazının sonundaki videoya göz atabilirsiniz. Hyperburner iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlara yüklenebiliyor. Geliştirici oyunun iPhone 6 ve daha güncel cihazlar için optimize edildiğini belirtmekte. Oyunun Android versiyonu da var fakat şu an ücretsiz değil, Google Play mağazasından 2.99 USD karşılığında indirebilirsiniz.

iOS Uzay Oyunu Hyperburner'ı Ücretsiz İndirin 3