Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android ve iOS: Nonstop Chuck Norris Oyunu Yayınlandı

Nonstop Chuck Norris oyunu Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için yayınlandı. Oyunda ana karakter zaten adından da açıkça anlaşılabileceği üzere Mart 1940 doğumlu Amerikalı dövüş sanatçısı, aktör ve senarist Chuck Norris. Flare Games Norris’in 77. yaşını kutlamak üzere oyun geliştirme kararı almış ve oyun şu an Google Play ile Apple App Store uygulama mağazalarından indirilebilir durumda.

Android ve iOS: Nonstop Chuck Norris Oyunu Yayınlandı

Android ve iOS Nonstop Chuck Norris Oyunu Yayınlandı 1

Oyun her iki uygulama mağazasından da ücretsiz indirilebiliyor fakat tahmin edebileceğiniz üzere uygulama içi satın alma seçenekleri bulunmakta. Sevindirici şekilde oynamak için aktif internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor. Ayrıca Chuck Norris tarafından % 110 onaylı (geliştiricinin ifadesi), yani Norris hayranlarına gerçek bir eğlence vaat edilmekte.

Ünlü aktörü sadece aksiyon filmlerinde görmüştük, oyundan farklı bir şey beklememiz de anlamsız olurdu. Kahramanımız çoklu evrenleri kurtarabilmek için hemen her şeyi silah olarak kullanıyor ve sayısız kötü adamla mücadele ediyor. Oyunda ilerlerken özel Chuck Norris olgularını elde edip karakterin mücadele yeteneklerini iyileştirebiliyorsunuz.

Android ve iOS Nonstop Chuck Norris Oyunu Yayınlandı 2

– Chuck’ın düşmanlarıyla savaşıyor ve çoklu evrenleri kurtarıyorsunuz.
– Elektrikli testere, selfie çubuğu ve birçok diğer aletle Chuck Norris’i güçlendirmek mümkün.
– Döner tekme ve şınav darbesi gibi şahsi yetenekleri keşfedin.
– Sadece tek parmakla oynama olanağı sunulmakta.
– İnternet bağlantısı gerektirmiyor.
– %110 Chuck Norris onaylı!

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Yakınlık Sensörü'nün çalışmaması ve çözümü

Nonstop Chuck Norris iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli mobil Apple cihazlar ile Android 4.0.3 ve daha güncel işletim sistemli Android cihazlara yüklenebiliyor.