Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Müzik Yapma Uygulaması Lily’i Ücretsiz İndirin

Müziği seven, dahası basit müzikler yapmaya meraklı olan iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için sevindirici bir haberimiz var. iOS işletim sistemli cihazlarda müzik yapma olanağı sunan Lily – Playful Music Creation haftanın ücretsiz indirilebilen iOS uygulaması oldu. Normal koşullar altında 1.99 USD karşılığında satın alınabilen araç Çarşamba gününe dek ücretsiz indirilebiliyor. Sakın kaçırmayın!

iOS: Müzik Yapma Uygulaması Lily’i Ücretsiz İndirin

iOS Müzik Yapma Uygulaması Lily'i Ücretsiz İndirin 1

Lily uygulamasında armoni ve melodiler ile bir müzik döngüsü oluşturmak için zambak çiçeklerini kullanabiliyorsunuz. Farklı melodi uzunluklarını ve tempolarını karıştırmak, daha karmaşık müzik kreasyonları geliştirmenize olanak tanıyor. Oluşturduğunuz şarkıları kaydedip aralarında geçiş yaparak daha uzun bir kompozisyon oluşturmanız mümkün. Yazının sonunda yer alan resmi tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmeniz mümkün. Uygulama ile:

 • Her birinin üç oktav üzerinde kendi benzersiz sesi olan altı zambak çiçeği arasından seçim yapmak
  Farklı uzunluklarda melodiler yaratmak için yaprak sayısını değiştirmek
  Beş müzik skalası arasından seçim yapmak
  Zambaklar arasında ilginç bir etkileşim yaratmak için her oluşumun tempo bölümünü değiştirmek
  Kompozisyonları kaydedip aralarında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak
  Oluşturulan müzikleri Everyplay ile kaydedip Twitter, YouTube ve Facebook’ta paylaşmak mümkün.

Uygulama daha önce de belirttiğimiz gibi Çarşamba gününe dek App Store uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor. Lily’nin iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli Apple cihazlarla uyumlu olduğunu sözlerimize ekleyelim.