Kategoriler
Rehberler

Android: Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek

Android‘li akıllı telefonlarda Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek üzere yararlanabileceğiniz uygulamaları tanıyacağız. Güncel Android telefonların bir kısmında ekranın ön yüzünde LED bildirim ışığı bulunmakta ve akıllı telefonunuza gelen arama, mesaj ya da bildirimlerden bu sayede haberdar olabiliyorsunuz. Cihazınızda bu donanım bulunmayabilir ya da daha güçlü bir uyaranı devreye almak isteyebilirsiniz. Android‘li akıllı telefonlarda üçüncü parti uygulamalar ile Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek mümkün.

Android: Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek

Flash Notification for All App

Android Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek 1

Bu uygulama ile gelen aramalar ve SMS için flaş bildirimini etkinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Viber, Facebook Messenger, WhatsApp, Twitter, e-posta, alarm / saat gibi uygulamalardan dilediklerinizin bildirimleri için de kamera flaşının devreye girmesini sağlayabiliyorsunuz. Uygulama ekranda flaş etkisinin oluşturulmasına da olanak tanımakta.

Flash Notification for All App
Flash Notification for All App
Developer: manzy
Price: Free

Call Flash: Alert on Call-SMS

Android Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek 2

CallFlash uygulaması aramaları ve diğer bildirimler için flaşı kontrol edebiliyor. Açık kaynak kodlu bir proje; uygulamanın kolay kullanılabilir ve anlaşılabilir olmasına özen gösterilmiş. Flaş sessiz, titreşim ya da normal modda aktive edilebiliyor. Anlık mesajlaşma uygulamalarının bildirimleri desteklenmekte. Dilerseniz flaşın yalnızca akıllı telefonun ekranı kapalıyken etkinleşmesini sağlayabiliyorsunuz. Aramalarda yanan flaşı ses butonlarıyla kapatma imkanı hazır. Pil seviyesi azaldığında flaşın otomatik olarak devre dışı bırakılması mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Android için Doc - PDF | PDF - Doc çevirici
The app was not found in the store. 🙁

flashME

Android Bildirimler İçin Flaşı Etkinleştirmek 3

flashME ile akıllı telefonunuzun kamera flaşının gelen aramalar ya da kısa mesajlarda yanıp sönmesini sağlayabiliyorsunuz. Elbette Facebook ya da Twitter uygulamaları, takvim uygulaması bildirimi ya da diğer uygulama etkinlikleri için de flaşın devreye girmesi mümkün. Flaş bildirimlerinin akıllı telefon yalnızca ters yüz durumundayken etkinleşmesi seçeneği de sunulmakta.

The app was not found in the store. 🙁