Kategoriler
Apps & Oyunlar

Gameloft’un Blitz Brigade: Rival Tactics Oyunu Yayınlandı

Fransız geliştirici ve yayıncı Gameloft popüler Blitz Brigade oyununun devamı niteliğindeki Blitz Brigade: Rival Tactics oyununu yayınladı. Oyun geliştiricinin ifadesiyle mobil dünyadaki en sağlam silah şovlarından birisini sunuyor. Blitz Brigade’in devamı olan oyunda gerçek zamanlı taktiksel çatışmalar ön plana çıkarılmış durumda. Oyunda hızlı taktikler geliştirmek ve hemen uygulamaya geçmek önem teşkil ediyor; birim üstüne birim sevk ederken düzinelerce kahramanın, aracın ve güçlendirmenin arasından 8 kişilik bir ölüm mangası oluşturmanıza olanak sağlanmakta.

Gameloft’un Blitz Brigade: Rival Tactics Oyunu Yayınlandı

Gameloft'un Blitz Brigade Rival Tactics Oyunu Yayınlandı 1

Oyunda kendi tarzınıza uygun taktik ve stratejiler oluşturabiliyorsunuz. Seri ve çevik birliklerden oluşan düzenli akınlar mı sevk edeceksiniz yoksa zırhlı araçların yapacağı birkaç ezici ölüm dalgasına mı yatırım yapacaksınız? Düşman cephesi boyunca silahlarınızı mı konuşturacaksınız yoksa mesafeyi koruyup füzeler ve toplarla mı saldıracaksınız? Sonsuz sayıda kombinasyon ve strateji oluşturmanız mümkün.

Blitz Brigade: Rival Tactics‘te mücadele ederken komuta merkezinden gönderilen malzeme ve ürünlerle ordu sürekli desteklenmekte. Savaşlarda başarı elde edince çeşitli silah ve aletlerle dolu sandıklarla ödüllendiriliyorsunuz. Satoru Hokama, Duncan McCracken ve Albert Donati gibi kahramanları manganıza dahil edebilirsiniz.

Gameloft'un Blitz Brigade Rival Tactics Oyunu Yayınlandı 2

Blitz Brigade: Rival Tactics Android 4.0.3 ve daha güncel işletim sistemli Android cihazlar ile iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli mobil Apple cihazlara yüklenebiliyor. Oyun her iki uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor olsa da uygulama içi satın alma ögeleri bulunmakta. Aktif internet bağlantısının şart olduğunu da sözlerimize ekleyelim.