Kategoriler
Konular

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak

Kodlama yapmadan Android uygulaması oluşturmak için faydalanabileceğiniz hizmetleri ele alıyoruz. Bildiğiniz gibi Android tüm dünyada en çok tercih edilen mobil işletim sistemi konumunda. Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olduğu için kolaylıkla özelleştirilebiliyor. Android uygulamaları konusunda deneyiminiz var ama kodlama bilmiyorsanız ve uygulama hazırlamak istiyorsanız burada tanıtacağımız araçlara göz atabilirsiniz. Kodlama yapmadan Android uygulaması oluşturmak oldukça kolay.

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak

AppsGeyser

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak 1

AppsGeyser ile içeriğinizi bir Android uygulamasına dönüştürebilir ve para kazanabilirsiniz. Uygulamanız mesajlaşma, sosyal paylaşım, sekmeler gibi ihtiyaç duyacağınız özellikler ile HTML5 iyileştirmeleri için tam destek içerecek.

Appypie

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak 2

Appypie ile programlama bilmeden, tamamen bulut tabanlı bir sistemle Android ve iOS uygulaması geliştirip bunları Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz. Uygulama ile geliştirilen HTML5 tabanlı hibrit uygulamalar Android, iPhone, iPad, Windows Phone ve Blackberry’de kullanılabiliyor.

Buzztouch

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak 3

Buzztouch on binlerce iPhone, iPad ve Android uygulamasına güç veren açık kaynaklı bir uygulama motoru. BuzzTouch, iOS ve Android yazılım geliştirme setleri (SDK’ları) ile birlikte kullanılıyor. BtCentral Control Panel açık kaynak kodlu ve bulut tabanlı bir yazılım; mobil uygulama geliştirme sürecini kontrol etmenizi sağlıyor.

Appyet

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak 4

AppYet’i kullanarak programlama bilgisi gerekmeden, dakikalar içerisinde harika Android uygulamaları hazırlayabilirsiniz. Tüm ihtiyacınız olan bir internet sitesinin RSS / Atom besleme bağlantısı, bu hizmetle içeriği % 100 doğal bir mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz.

Appclay

Kodlama Yapmadan Android Uygulaması Oluşturmak 5

ShepHertz Technologies’in çekirdek geliştirme uzmanları tarafından tasarlanmış ve yaratılmış olan AppClay her birimizin -herhangi bir kodlama, yazılım yüklemesi, bakım ve finansal yatırım yapmadan- kolayca uygulama geliştirebilmesine olanak tanıyor. AppClay ile popüler cihazlarla uyumlu HTML5 ve doğal Android uygulamaları oluşturabilirsiniz.