Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Injustice 2 Yayınlandı

Duruma bakılırsa Warner Bros. Injustice 2 oyununun kapılarını uyumlu iOS cihazı olan tüm kullanıcılara açtı. Bilindiği gibi oyun bu yılın erken döneminde bazı bölgelerde indirilebilir hale getirilmişti, tabii yalnızca App Store uygulama mağazası üzerinden. Oyun şimdi global olarak yayınlandı. Android versiyonu Google Play mağazasından henüz indirilemiyor, yalnızca ön kayıt sayfası yayına alınmış durumda. iOS işletim sistemli cihaz sahipleri oyunu ücretsiz indirebiliyor. Injustice 2‘nin 1 GB altında RAM’e ev sahipliği yapan cihazlar için optimize edilmediği belirtilmekte.

iOS: Injustice 2 Yayınlandı

iOS Injustice 2 Yayınlandı 1

Injustice 2 serinin ilk oyununa eklenen birçok yeni karakter ve mod ile yoluna tüm hızıyla devam ediyor. NetherRealm Studios tarafından geliştirilen oyunda oyuncular DC süper kahramanları ve süper kötüleri arasından seçim yaparak arenada amansız mücadelelere girebiliyor.

Her ikonik DC karakteri, kombinasyon seviyesi ve yıldız derecelendirme sistemi ile seviyelendirilmekte. Ayrıca karakterleri yeni bir görünüme büründürebilme imkanı; sağlık, yetenek ve dayanıklılık için bonus’lar elde etme olanağı da sunuluyor.

iOS Injustice 2 Yayınlandı 2

Oyun serinin ilk bölümündeki hikayenin devamı niteliğinde olan hayli kapsamlı bir akış içermekte. Ayrıca bu mobil oyunun ilk bölümünün 16 Mayıs’tan itibaren konsolda da oynanabileceğini not düşelim.

Injustice 2 üst düzey grafikler içermekte ve daha önce de belirttiğimiz gibi 1 GB’ın altında RAM’e sahip cihazlar için optimize edilmiş değil. Aynı zamanda iOS 10 ve daha güncel işletim sistemi versiyonu gerektiriyor. Kurulum için en azından 1 GB boş depolama alanı bulunmalı. Ücretsiz olsa da uygulama içi satın alma seçenekleri içerdiği unutulmamalı.