Kategoriler
Apps & Oyunlar

Facebook Messenger’da Nokia’nın Snake Oyunu Nasıl Oynanır?

Facebook Messenger’da Nokia’nın Snake oyununu oynamak için izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. Nokia’nın eski telefonlarında bulunan eski Snake / Yılan oyununu hatırlıyor musunuz? Bahse gireriz o oyunu çok iyi biliyorsunuzdur, çünkü o zamanlardaki en popüler oyunlardan birisi oydu ve birçok kişi boş zamanlarını Snake oynayarak değerlendiriyordu. Teknolojideki ilerlemeler ve zamanın geçmesiyle akıllı telefonlar ortaya çıktı ve oyunların seviyesi, grafikleri ve kalitesinin sıçrama yaptığını gördük. Nokia’nın Snake oyunu, modern oyunlarla karşılaştırıldığında önemli bir şey değil fakat insanlar bu çağda bile bu oyunu oynamayı çok seviyorlar. Snake oynanılan o eski güzel günleri anmak ve nostalji için Facebook Messenger’a bu oyun dahil edilmiş durumda. Bu noktada bir sosyal ağ uygulamasında böyle bir oyunun yer alması biraz şaşırtıcı gelebilir. Dilerseniz Facebook Messenger’da Nokia’nın Snake oyununu oynamak için ne yapmanız gerektiğine değinelim.

Facebook Messenger artık çok daha güvenli - Teknolojiden Son ...

Facebook Messenger’da Nokia’nın Snake Oyunu Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısının şart olduğunu hatırlatalım. WiFi / 3G-4G kapalıyken oyunu oynayamıyorsunuz.

Facebook Messenger uygulamasında Facebook hesabınızla oturum açın. Uygulamanın güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun. Resmi uygulamayı kullanmanız gerek, üçüncü parti bir çözümü değil. Oturum açtıktan sonra sohbetlerin yer aldığı arayüze erişin. Alt kısımdaki butonlar arasındaki oyun konsolu kontrolcüsü simgesine sahip olana dokunun.

Facebook Messenger'da Nokia'nın Snake Oyunu Nasıl Oynanır 1

Karşınıza Facebook Messenger’da oynayabileceğiniz oyunların listesi gelecek. Snake oyunu için arama yapabilirsiniz. Play butonuna dokunduğunuzda oyun hemen açılacaktır.

Facebook Messenger'da Nokia'nın Snake Oyunu Nasıl Oynanır 2