Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Motivasyon ve Sağlıklı Yaşam Yardımcınız

Kullanıcı alışkanlıklarını takip edip analiz gerçekleştiren çok sayıda uygulama var. Sağlık, spor ya da diğer etkinlikler sırasında ilerleme durumunu görmek kolaylaşıyor ama herkese uygun değiller ve motivasyon ya da odaklanma sorunu yaşıyorsanız herhangi bir faydaları yok.

Android: Motivasyon ve Sağlıklı Yaşam Yardımcınız

Bu türden beklentileri olanların Fabulous adlı Android uyumlu uygulamayı kontrol etmesinde fayda var. Şimdilik iOS sürümü olmasa da hazırlandığı ifade ediliyor.

Bu hafta yapılacaklar listesi hazırlamak yerine düşünme ve beyni dinlendirme faaliyetlerini ön plana çıkarıyor. Sağlık hedeflerine odaklanan uygulama daha fazla enerji, daha iyi uyku, net biçimde odaklanma ve kilo verme konularında destek sağlıyor. Sabah rutinini sunarak başlıyor ve başarıya odaklanmanızı sağlıyor. Ardından alışkanlıklarınızı takip ederek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişisel öneriler sunuyor.

Örneğin geceleri daha iyi uyumak istiyorsanız gece belirli bir saatten önce elektronik cihazlarınızı kapatmayı öneriyor. Belirli bir hedefiniz varsa Fabulous kullanarak hızlı egzersizler gerçekleştirerek günlük enerjinizi arttırabilirsiniz. Yedi dakikalık egzersizler, meditasyon rehberliğiyle daha iyi hale gelebilirsiniz. Araştırma sonuçlarının bilimsel esaslı olduğu ifade ediliyor.