Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Nike+ Koşu Uygulamasıyla Yapabilecekleriniz

Akıllı telefonlara özel uygulama marketlerinde tonla spor uygulaması var. Ağırlık takibinden antrenman programlarına kadar farklı içerikler gösteriliyor. Aynı zamanda akıllı telefonunuzu bir alıcı gibi kullanarak adım sayma, mesafe ölçme gibi işlemlerde kullanabiliyorsunuz.

Nike+ Running güncellendi: Otomatik duraklatma ve fotoğraf paylaşımı

Android: Nike+ Koşu Uygulamasıyla Yapabilecekleriniz

Nike+ Koşu uygulamasının özellikleriyse takip, motivasyon ve sosyal ağ paylaşımını bir araya getiriyor olması. Koşuya yeni başlayanlar ya da zaten yapanlar için ideal olabilir. Hangi seviye deneyime sahip olursanız olun Nike+ Koşu uygulamasının avantajlarını elde edebilirsiniz.

Nike+ Koşu uygulamasının takip özelliği telefondaki GPS uydu ve hız alıcılarını kullanıyor. Sadece yorgun düşene kadar koşanlardan biriyseniz Basit Koşu modunu açın ve yola çıkın. Planlı ve bir koşu istiyorsanız mesafe ve zaman bilgilerini de değerlendirmeye katın.

Nike-Run-Tracking

Hedefinize ulaştığınız anda bilgilendiriliyor olacaksınız. İsterseniz daha önceki rekorlarınızı kırmayı da deneyebilirsiniz. Temponuzu belirten sesli bildirimleri duyabilir, telefonunuzu güvenli biçimde cebinizde ya da kol bandında tutabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yarışmak için sosyal ağlardaki seçenekleri kullanın ve duvarınızda paylaşın. Nabız ölçer varsa bundan gelen bilgi de eklenebilir.

Motivasyon

Nike-Trophies-Detail

Nike+ Koşu uygulaması siz kullanıcıları motive etmek için ödüller veriyor. Konsol oyunlarında olduğu gibi belirli seviyeleri aşınca madalyonlar veriyor ve sayı arttıkça kademe yükseltiyor. Rekor kırdıkça Nike destekli sporcuların tebrik mesajlarını görüyorsunuz. Mesafe arttırdıkça zaman alsa bile seviye atlıyor olacaksınız.

Yarışmalar

Nike-Running-Social-Compete

Arkadaşlarla yan yana koşma imkanı bulamıyor olabilirsiniz ama bunları listenize ekleyip takip ederek ilerleme durumunu görebilir ve sanal ortamda yarışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ay içindeki toplam koşu mesafelerini görüp gaza gelebilir ve kapışabilirsiniz. Böylece motive olacağınız açık. Aynı zamanda arkadaşları düelloya çağırma imkanınız da var.