Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: iPhone İçin Meteor İle Fotoğraflı Notlar Alın

Kağıt ve kalemle not almanın seneler önce sona erdiğini düşünüyorsanız size hak vereceğiz. Artık notları telefon kamerasıyla almak normal karşılanıyor ve sonrasında dijitale dönüştürmek için farklı uygulamalar kullanılabiliyor. iPhone ile fotoğraf çekip not almanın en kolay yollarından biri Meteor.

iOS: iPhone İçin Meteor İle Fotoğraflı Notlar Alın

iPhone kamerasıyla fotoğraf çekmek çok kolay ve Meteor sayesinde notlara dönüştürmek sorun olmaktan çıkıyor. Ücretsiz olmasa da uygun fiyata satın alınabiliyor.

Eşsiz bir özelliğe sahip olan Meteor adlı fotoğraflı not alma uygulaması fark katmak için fotoğrafları istenen süre geçtikten sonra otomatik olarak siliyor. Örnek vermek gerekirse hızlı biçimde çok sayıda fotoğraf çekiyor ve bunları alışveriş notları, toplantı sırasındaki çizimler, paylaşılmak istenen bir bilgi için kullanıyorsanız bir süre sonra sayıları artabilir. iOS ile gelen paylaşma özellikleriyle iCloud, Twitter, Facebook, iMessage ya da Mail ile paylaştıktan sonra unutabilirsiniz.

Meteor_1

iPhone Kamera uygulamasını açıp Kamera Rulosuyla boğuşmak yerine basit biçimde Meteor’un silmesi için ayar yapın ve 30 gün zaman belirleyin.

Meteor_2

Yapılan çekimlerin yerlerini ve aynı zamanda fotoğrafın zaman aşımına uğrayacağı anı kaydeder. Kullanıcılar zaman aşımından ötürü silinecek fotoğrafları görüp süreyi uzatabilir ya da daha önceden silebilir. Fotoğraflar silinmek üzere olduğunda bildirim gösterilmesi faydalı olabilir. Böylece kullanıcılar onaylama ya da uzatma işlemini kaçırmazlar. Aynı zamanda daimi olacak fotoğraflar kamera rulosunda saklanabilir.

Meteor aynı zamanda iPhone’un dahili flaşını ve ön kamerasını kullanabiliyor. Sınırlı kullanım alanına sahip ve bundan daha fazla ödeme istenseydi ilgi görmezdi. Bazıları indirime girmesini bekleyebilir. Çok sayıda fotoğraf çekenler ve yer sorunu yaşayanların işine yarayabilir.