Kategoriler
Rehberler

Android: Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek

Android‘li akıllı telefonlarda Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek üzere izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. Günümüzde hemen her alanda harcadığımız zamanın farkında olmak, eylemlerimizi analiz etmek verimliliği artırabilmemiz adına önem teşkil ediyor. Android’de telefon görüşmelerini giden / gelen / cevapsız arama kayıtları şeklinde görüntüleyebiliyoruz fakat daha detaylı bilgi edinmek için üçüncü parti uygulamalardan yardım almak gerekiyor. Android‘de Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek üzere bu aşamaları takip edebilirsiniz.

Android: Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek

Öncelikle Android’li akıllı telefonunuza Google Play mağazasında aratarak ya da aşağıdaki widget aracılığıyla Call Log Monitor uygulamasını yükleyin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13s / iPhone 14 modelleri, fiyatı, teknik özellikleri
Call Log Monitor
Call Log Monitor
Developer: Relay Software
Price: Free+

Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın. Ekran görüntüsündeki arayüzle karşılaşacaksınız. Continue butonuna dokunun.

Android Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek 1

Şimdi uygulama ayarlarının yer aldığı kısma erişmek için Settings‘e dokunun. Buradan tema, sekmeler, tarih formatı, hızlı arama ayarları, tuş takımı tonu, yedekleme için varsayılan kayıt dizini ve bulut depolama hesabı ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Android Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek 2

Log sekmesinden yaptığınız telefon görüşmelerinin listesine ulaşabilirsiniz.

Android Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek 3

Herhangi bir kişiyi seçtikten sonra Statistic‘e dokunduğunuzda ilgili kişiden gelen, ona yapılan aramaların; cevapsız aramaların ve meşgule alınan çağrıların sayısını ve görüşme sürelerini öğrenebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad'de reklamlar nasıl engellenir? (2022)

Android Her Kişi İçin Arama İstatistiklerini Görüntülemek 4

Uygulama ayrıca günlüğe kaydedilen mesajları ve arama sürelerini gösteriyor. Android’li akıllı telefonlarda her bir kişinin arama istatistiklerini bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın Pro versiyonuna terfi ettiğinizde limitsiz arama geçmişi kaydı tutma, bu kayıtları yedekleme ve geri yükleme imkanı, çeşitli renk düzenleri elde edebiliyorsunuz.