Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Size Özel Ücretsiz Kişisel Yardımcı EasilyDo

iOS App Store mağaza ortamına bakarsanız çok sayıda kişisel asistan görebilirsiniz. Çoğu kullanıcı Siri yeter de artar diyor ama Siri sadece söylediklerinizi yapıyor ama size yardımcı olacak işlemleri önceden düşünüp yerine getirmiyor. Ücretsiz uygulama EasilyDo ise farklı olmaya çabalıyor.

EasilyDo iOS Kişisel Asistan Uygulaması | Mobiletişim

iOS: Size Özel Ücretsiz Kişisel Yardımcı EasilyDo

Ücretsiz bir uygulama olan EasilyDo sayesinde ufak detayları yakalamasına ve size yardımcı olmasına imkan verebilirsiniz. Uygulamayı indirin ve kurun. Başlattığınız anda bağlantı kurup ekleyebileceğiniz hesapları gösteriyor olacak.

Facebook, Gmail, Yahoo Mail, Microsoft Exchange, iCloud hesaplarını, Evernote, Linkedin, Twitter, Dropbox gibi hemen hemen sık kullanılan tüm servisleri destekliyor.

easilydo3b

Elbette bunları eklemek zorunda değilsiniz ama ne kadar çok eklerseniz o kadar iyi biçimde sizi tanıyor, işlerinizi takip edip yardımcı oluyor. Her birine tıklayıp teker teker ilgili arabirimle oturum açmanız gerekiyor. Profil alanınıza girip ev ve iş adresi girebilir, ayarları düzenleyebilirsiniz. Kazanılan zaman alanında uygulama sayesinde kazandığınız zaman tahmini hesaplanıyor.

easilydo4b

Konum kısmında aktifleştirme yapmanız da şart değil ama ofis ya da ev yerine dış ortamda zaman geçiriyorsanız faydası olacak. Günlük yolculuk kısmı trafikte geçecek zamanı hesaplıyor ve eve ya da işe gidiş yardımcı oluyor. Bunların işlemesi için GPS özelliğinin açılması gerekiyor ki güç tüketimi artıyor.

easilydo5b

Facebook sekmesinde yaklaşan yaşgünleri, davetlere cevap verme, etkinlikleri öğrenme gibi avantajlar var. Twitter sekmesi de benzer biçimde işinizi kolaylaştırıyor. E-posta alanında çok daha fazla seçenek var ve önemli bildirimler kaçırılmıyor. Takvim kısmında sonraki etkinlikler gösteriliyor. Kişiler içindeki çift girdileri silmek mümkün. Asistanın size uygun kısımlarını devreye sokmak size kalıyor.