Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Ödüllü Yemek Ustası Look & Cook Uygulaması

Misafirleri ve arkadaşları lezzetli yemekler pişirerek ve servis ederek şoka sokmaya ne dersiniz? Yemekler için gerekli olan malzemeler ve bunları hazırlamak için tarifleri bulmak zor değil ama Look&Cook adlı uygulama bu adımları bir araya topluyor ve anlaşılır biçimde sunuyor.

Android için Look & Cook - APK'yı İndir

Android/iOS: Ödüllü Yemek Ustası Look&Cook Uygulaması

Hayli popüler şeflerden biri olan İsrail asıllı Meir Adoni’nin yemek tariflerine yer veren bu uygulama ücretsiz indirilebiliyor.

Uygulamanın farkı benzer çok sayıdaki liste ve anlatım uygulamaları aksine farklı olması ve daha fazlasını sunması. Elliden fazla tarifi gerçeğe dönüştürmek için planlama yapmanız, kendinizi hazırlamanız gerekiyor.

image-640x480

Toplantı, parti, kahvaltı, barbekü gibi farklı amaçlara hizmet eden seçenekler kolayca bulunabiliyor. Her bir tarifte adım adım gösteren yüksek çözünürlüklü fotoğraflar yer alıyor. Sıklıkla sesli ve videolu anlatımlar da gösteriliyor.

ttt-640x246

Her bir tarifi tek sayfalı görünüm, detaylı anlatım şeklinde iki ayrı biçimde görüntülemek olası. Daha detaylı adımlar içinse özel slayt şovlar izlenebiliyor. Uzaktan bakanların kolayca okumasına imkan verecek biçimde büyük fontlu zoom desteği de var.

image3-640x480

Ek olarak geri sayım özelliği devreye sokularak işlemler sırasında bildirim alınabiliyor ve istenmeyen kazalar engelleniyor.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu