Kategoriler
Apps & Oyunlar

Iron Blade: Medieval Legends Oyunu Android ve iOS İçin Yayınlandı

Fransız Gameloft firması Mart ayında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni aksiyon RPG oyunu Iron Blade: Medieval Legends‘ı nihayet indirmeye sundu. Oyun global olarak Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlara yüklenebiliyor. Esasında firma oyunun PC versiyonunu da yayınlamış vaziyette, yani tercih ettiğiniz oyun platformu Windows ise oyunu Windows Store’dan da yükleyebilirsiniz.

Iron Blade: Medieval Legends Oyunu Android ve iOS İçin Yayınlandı

Iron Blade Medieval Legends Oyunu Android ve iOS İçin Yayınlandı 1

Iron Blade: Medieval Legends cazip bir hikaye ve sağlam oyun mekaniği özelliklerine sahip, aksiyon RPG taraftarlarının hayli beğeneceği bir oyun. Tapınakçıların üyeleri olarak oyuncular Şeytan Lord Baal tarafından açığa çıkarılan şeytani güçleri yenmek zorundalar. Doğal Avrupa manzarasında savaşacak, ışığı Notre Dame’a geri getirecek, İskoçya’daki ölüler ordusunu yenip Transilvanya’daki vampirleri kaçıracaksınız.

Gameloft’un oyunu oyuncuların tek bir darbede düşmanlarını yenebilecek güçlü kombinasyonları kullanabilmeleri için kendi tarzlarını geliştirebilecekleri yenilikçi bir mücadele vaat ediyor. Üstelik oyuncular saha kaynaklarını yönetebiliyor ve kale savunmasını geliştirebiliyor. Düşmanlarla savaşırken etki alanınızı korumaya yardımcı olacak kale yükseltmeleri ve özel birimlerin kilidini açabiliyorsunuz.

Iron Blade Medieval Legends Oyunu Android ve iOS İçin Yayınlandı 2

Çeşitli silahlar ve zırhlar elinizin altında, bu nedenle savaş tarzınıza daha iyi uyacak silahları seçmelisiniz. Oyun, oyuncuların kaynaklarından dolayı diğerlerine saldırabileceği bir PvP yönü de içermekte.

Iron Blade: Medieval Legends oyunu Google Play ve App Store uygulama mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor. Tabii tahmin edebileceğiniz üzere uygulama içi satın alma ögeleri bulunmakta. Android 4.0.3 ve daha güncel işletim sistemli Android cihazlar ile iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli mobil Apple cihazlara yüklenebildiğini belirtelim.