Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Ücretsiz Crazy Taxi Oynayın

Crazy Taxi uygulaması artık Android ve iOS ortamlarında ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Arcade türü oyunlarda zaman harcamış olan oyuncuların severek oynadığı oyunlardan biri ve Sega imzalı. Basit bir sistem üzerine kurulu oyunda zorluk derecesi ciddi biçimde artabiliyor.

Android/iOS: Ücretsiz Crazy Taxi Oynayın

Çoğu oyuncunun asla unutamadığı bazı oyunlar vardır ve vakti zamanında Dreamcast kullanmış olanlar için Crazy Taxi unutulmaz seçeneklerden biri. Sega klasiklerinden olan oyunu ücretsiz indirmek için markete gidebilirsiniz.

Crazy Taxi Classic - Google Play'de Uygulamalar

Akıllı telefonunuzda Sega klasiklerinden biri olan Crazy Taxi oynamak istiyorsanız şimdi tam zamanı. 1999 yılında arcade türü oyunlar arasına eklenmiş olan bu oyun ardından PlayStation 2, GameCube, Windows ve diğer platformlara port edildi. 2012 yılında Android ve iOS marketlere eklendi ve artık ücretsiz. Bu oyunu daha önce denemediyseniz bir taksi şöförü oluyor ve olabildiğinde fazla para kazanmak adına yolcu alıp adrese teslim ediyorsunuz. Bunun için belirli bir süre tanınıyor.

Bunu başarmak adına belirli sürüş yeteneklerini göstermeniz gerekiyor. Biraz zorlu bir kombinasyona dönüştüğü söylenebilir. Eğlenceli karakterler, farklı tür haritalar, hızlı ve çılgın oyun deneyimi söz konusu. Kontroller akıllı telefona göre başarılı biçimde adapte edilmiş. Kısa süre içinde alışacaksınız. Elbette ücretsiz hale getirilmesiyle birlikte reklamlara yer verilmeye başlandı ve oyun eğlenceli olduğu için bunu kolayca kabul ediyor olacaksınız.