Kategoriler
Konular

Android’de Fotoğraf Kolajları Hazırlama Araçları

Fotoğraflar onlarca kelimeyle anlatılamayanları ifade edebilir. Bu nedenle kimi zaman fotoğraflar içeren kolajlar hazırlamak çok daha etkili olabilir. Böyle bir çalışma gerçekleştirmek istiyor ama deneyimsizlikten dolayı çekiniyorsanız mobil uygulamalar bu alanda da imdadınıza yetişiyor.

Android’de Fotoğraf Kolajları Hazırlama Araçları

Arkadaşlarınızı çok sayıda fotoğrafla yağmura tutmak yerine bir araya toplayan bir kolaj hazırlamak da iyi bir fikir olabilir. Hangi platformda olursanız olun elde edeceğiniz fotoğraf kolajını kolayca kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.

PicsArt

picasart

Android ve iOS sürümleri bulunan bu uygulama ufak boyutlu ve ilgi çekici olup sadece kolaj hazırlamanıza izin vermeyip daha fazlasını sunabiliyor. Snapseed ve Handy Photo gibi fotoğraf alanında uzman uygulamalara kafa tutacak seviyede olmasa da düzenleme yapmaktan çok hızlı biçimde kolaj hazırlamak için ideal.

[appbox appstore id587366035]

[appbox googleplay id=com.picsart.studio]

Kimi zaman arabirim karmaşık hal alabiliyor ve değişen reklamlardan ötürü alt kısım sıkıntı verebiliyor ama bunun haricinde uygulama basit. iOS sürümünde uygulama içi satın almalarla reklamları kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken çok sayıdaki hazır şablondan birini seçmek ve fotoğrafları göstermek. Galeri dışında online fotoğraflar da eklenebilir. Fotoğraf yeri değiştirmek, konumu düzenlemek, arka plan ve çerçeve eklemek kolay. İşiniz bitince kaydedip dışarı aktarabilir ve herhangi bir uygulamada kullanabilirsiniz.

Moldiv (iOS)

moldiv-1

iPhone sahipleri Moldiv uygulamasını kullanarak kolay biçimde kolaj hazırlayabilir. Kamera rulosu ya da doğrudan kamera kullanılarak çok sayıda farklı şablondan biri esas alınmak kaydıyla değişik sonuçlar elde edilebilir. Fotoğraflarınızı ekleyince yerlerinizi değiştirmeniz, arka plan ya da gölge eklemeniz, şekil değiştirmeniz mümkün. Aynı zamanda not ekleme ve eğlenceli çerçeveler de var. Bazı özellikler ücretsiz değil ve tam sürümün satın alınması isteniyor.

[appbox appstore id608188610]