Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Eğlenceli Fotoğraf Editörü Photo Lab

Bir takvim sayfasında yer almak, çektiğiniz eşsiz manzara fotoğraflarını tabloya dönüştürmek ya da başka türden hayalleriniz mi var? Fotoğraflarımızı kullanarak değişik şeylere imza atmayı hepimiz hayal ediyoruz ama buna zamanımız, yeteneğimiz ya da bütçemiz yetersiz gelebiliyor.

Kapak resmi

Android: Eğlenceli Fotoğraf Editörü Photo Lab

Bunları gerçekleştiren büyülü bir çözüm olmasa da çok sayıda yardımcı uygulama var ve bunlardan biri olan Photo Lab uygulaması senelerden beri kullanımda ve güncellenerek ilerlemekte.

Elbette bunun için bir diğer Instagram benzeri rakip denebilir ama Photo Lab uygulaması fotoğraflara uygulanabilen efektleri farklı bir seviyeye taşıyor. Handy Photo kadar güçlü bir düzenleme aracı olmasa da VSCO Cam kadar basit kalmıyor. Çok sayıda çılgın filtreleri kolayca ve ücretsiz olarak uygulamanıza olanak veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Fotoğraflara basit bir renk tonu vermek ya da retro görünüm kazandırmak istiyorsanız Photo Lab önermiyoruz çünkü gerçek anlamda eğlence tatmak isteyenlere hitap ediyor. Ücretsiz sürümde reklamlar var ve filtrelerin çoğu gelse de sadece bazıları için Pro sürüm terfisi gerekiyor. Eğlenceli uygulamayla kendinizi bir fotoğraf albümüne ya da anı defteri sayfasına ekleyebilirsiniz.

pho.to-lab-1

Photo Lab seçeneklerinde 18 ayrı efekt kategorisi içinde ışıktan renk efektlerine ve yeni gerçeklikten dergi kapağı olmaya kadar çok sayıda seçenek var. Her birinde en az on ayrı filtre yer alıyor. Fotoğraflara filtre uygulamak çok kolay ve galeri ya da Photos uygulamasından seçmek dışında Facebook ya da Instagram’dan almak da mümkün.

pho.to-lab-3

Dropbox klasöründe yer alan görseli de kullanabilirsiniz. Elbette doğrudan cihaz kamerasını açıp doğrudan çekim yapmak da olası. Filtre uygulama dışında düzenleme seçenekleri de var. Kırpma, döndürme gibi temeller dışına çıkılmıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Mac'te FaceTime araması nasıl kaydedilir?