Kategoriler
Konular

Android’de İnternet Hızını Artırmak

Android‘li akıllı telefonlarda İnternet Hızını Artırmak için kullanılabilecek uygulamaları ele alıyoruz. İnternete erişen kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmakta. Bu da hem toplamdaki bant genişliği hem de sunucu kaynaklı sıkıntılar nedeniyle internet bağlantısının yavaşlamasına neden olabiliyor. Android‘li akıllı telefonunuza İnternet Hızını Artırmak için yükleyeceğiniz uygulamalar sahip olduğunuz internet bağlantısını en verimli şekilde kullanabilmenizi ve bağlantıyı yavaşlatan unsurları elimine etmenizi sağlayacak.

Android’de İnternet Hızını Artırmak

Internet Booster & Optimizer

Android İnternet Hızını Artırmak 1

Uygulama özellikle web sayfalarında gezinme deneyiminizi iyileştirmeyi amaçlıyor. İnternet servis sağlayıcınız tarafından size sunulan bağlantının hızını artırmak elbette mümkün değil fakat bağlantıdan elde ettiğiniz deneyimi etkileyen çok sayıda diğer faktör bulunmakta. Uygulama bu faktörlerde değişiklik yaratarak bağlantıyı en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Web tarayıcınızı Android işletim sistemindeki öncelik sırasında üst sıralara taşıyor ve daha akıcı bir tarayıcı deneyimi elde etmenize olanak tanıyor.

[appbox googleplay id=us.ab.internetbooster.optimizator&hl=en]

Faster Internet 2X

Android İnternet Hızını Artırmak 2

Uygulama hücresel veri bağlantı (2G, 3G ve 4G) hızınızı 2 kata varan oranlarda hızlandırma iddiasına sahip. Mevcut bağlantıyı hızlandırmak adına özel script’ler kullanıyor. Root’lu ve root erişimi olmayan akıllı telefonlarda kullanılabiliyor olsa da root’lu cihazlarda daha iyi bir performans sergilemekte.

Free Internet Speed Booster

Android İnternet Hızını Artırmak 3

Bağlı olduğunuz Wi-Fi ağında ya da hücresel veri bağlantınızda yavaşlama sorunu yaşıyorsanız Free Internet Speed Booster uygulamasından yardım alabilirsiniz. Araç DNS önbelleğini temizliyor ve gecikme süresini iyileştiriyor. İstenmeyen arka plan görevlerini engelleyerek kullanılabilir bant genişliği miktarını artırıyor. Paralel bağlantılar kurarak hızı optimize edebiliyor.

[appbox googleplay id=com.mandy.internetspeedboosterfree&hl=en]

Internet Speed Meter Lite

Android İnternet Hızını Artırmak 4

Uygulama mevcut internet bağlantı hızını anlık olarak bildirim çubuğunda gösteriyor. Bu sayede ağ trafiğini aktif olarak takip edebiliyor ve bağlantıyı meşgul eden Android uygulamalarını tespit ederek önlem alabiliyorsunuz.

[appbox googleplay id=com.internet.speed.meter.lite&hl=en]

Internet Speed Booster

Android İnternet Hızını Artırmak 5

Wi-Fi ağınızda yavaşlama hissettiğinizde bu uygulamayı yükleyebilir ve arka plan görevlerini sınırlandırmak, bağlantıyı gereksiz şekilde kullanan unsurları devre dışı bırakmak, paralel bağlantılar oluşturmak ve DNS önbelleğini temizlemek suretiyle internet hızınızı artırabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.real.internetspeedbooster&hl=en]