Kategoriler
Konular

Android’li Akıllı Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek

Android telefonu profesyonel kameraya dönüştürmek için kullanabileceğiniz uygulamaları ele alıyoruz. Android işletim sistemli akıllı telefonların kameraları yıllar geçtikte oldukça tatmin edici bir noktaya ulaştı. Özellikle üst düzey modellerde hayli başarılı arka ve ön kameraların bulunduğunu görüyoruz. Akıllı telefonunuzun stock kamera uygulaması yeterli yapılandırma seçeneklerini ve ayarları içermiyor olabilir. Bu durumda ince ayar yapmak ve daha iyi fotoğraflar çekebilmek için tanıtacağımız uygulamalardan yardım alabilirsiniz.

Android’li Akıllı Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek

AfterFocus

Android Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek 1

AfterFocus uygulaması ile DSLR makinelerle çekilmiş gibi görünen, arka planın bulanıklaştırıldığı fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli efektler kullanarak fotoğraflarınızın daha iyi görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Karede odaklanma bölgesini seçmeniz yeterli oluyor, uygulama gerisini hallediyor. Kompleks şekillere sahip objeleri dahi odaklama için otomatik olarak tanımlayabiliyor.

AfterFocus
AfterFocus
Developer: MotionOne
Price: Free

Photo Lab Picture Editor FX

Android Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek 2

Photo Lab uygulaması bünyesinde yaklaşık olarak 500 adet efekt bulunmakta. Fantastik yüz fotomontajları gerçekleştirebilir, fotoğraflara çerçeve ekleyebilir, animasyonlu efektler kullanabilir ya da fotoğraf filtrelerini uygulayabilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuçları rehber profil görseli yapabilir, duvar kağıdı olarak kullanabilir ya da sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Photo Editor Pro

Android Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek 3

Photo Editor Pro uygulaması harika filtre ve efektlere ev sahipliği yapan güçlü bir fotoğraf editörü. Gelişmiş düzenleme seçenekleriyle fotoğraflarınıza dilediğiniz görünümü kazandırabiliyorsunuz. Çok sayıda efekt, sticker ve özellik barındırıyor. Fotoğraflarınıza profesyonel bir görünüm katabiliyorsunuz.

Photo Editor Pro
Photo Editor Pro
Developer: Zentertain
Price: Free

Camera MX – Live Photo App

Android Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek 4

Camera MX Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilecek en başarılı ücretsiz kamera uygulamalarından birisi konumunda. Uygulama ile anılarınızı eşsiz karelerle ölümsüzleştirebilirsiniz. Camera MX canlı fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Kısa, hareketli klipler yakalayabiliyorsunuz.

Camera MX - Photo&Video Camera
Camera MX - Photo&Video Camera
Developer: MAGIX
Price: Free+

DSLR Camera Pro

Android Telefonu Profesyonel Kameraya Dönüştürmek 5

DSLR Camera Pro Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda bir DSLR makine deneyimine olabildiğince yaklaşmanızı sağlıyor. Ergonomik, güçlü ve kullanımı hayli kolay olan bir araç. Birçok seçeneğe tek dokunuşla ulaşabiliyorsunuz. Uygulama bünyesinde eğlenceli filtreler ya da fotoğraf çerçeveleri bulunmuyor.

DSLR Camera Pro
DSLR Camera Pro
Developer: Geeky Devs Studio
Price: TRY 20.99