Kategoriler
Konular

İnternette Anonim Olmak

Android‘li akıllı telefonlarda İnternette anonim olmak için kullanabileceğiniz uygulamaları tanıtacağız. Gezegenimizde yüz milyonlarca hatta milyar sayıda kişi internete düzenli olarak bağlanıyor. Bu sanal dünyada çeşitli birçok organizasyon da -çoğunlukla reklam hizmetleri- kullanıcı alışkanlıklarını izliyor ve düzenli takip gerçekleştiriyor. Güvenlik ve gizliliğinizi sağlamak üzere Android‘li cihazlarınızı kullanırken İnternette anonim olmak isteyebilirsiniz. Bunun için ele aldığımız Android VPN araçlarından birisini kullanabilirsiniz.

İnternette Anonim Olmak

Hotspot Shield VPN Proxy

Android İnternette Anonim Olmak 1

En başarılı VPN hizmetlerinden birisi olan Hotspot Shield ile internet sitelerinde anonim olarak gezinebilirsiniz. Banka hizmetleri düzeyinde HTTPS şifreleme sunan araç güvenli Wi-Fi bağlantısı kurmanıza olanak tanıyor. Ücretsiz ya da ücretli versiyonu tercih edebiliyorsunuz. Tüm dünyada 350 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Hotspot Shield 17 farklı ülkede sunuculara sahip.

HotspotShield VPN & Wifi Proxy
HotspotShield VPN & Wifi Proxy

Hola Free VPN

Android İnternette Anonim Olmak 2

Eski bir hizmet olan Hola rastgele bağlantı kurduğu sunucular ile anonim kalmanızı sağlıyor. Ülkemizde engellenmiş olan internet sitelerine erişmenize olanak tanıyor. 190’dan fazla ülkede bulunan sunucularıyla en yakında bulunan ve hızlı sunuculara bağlanabilmeniz mümkün. Ücretsiz hizmet sunduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması
Hola Free VPN Proxy Unblocker
Hola Free VPN Proxy Unblocker

Super VPN

Android İnternette Anonim Olmak 3

Super VPN internet trafiğinizi şifreliyor ve reklam takibi yapan servisler ile diğer benzer takip sistemlerinin internet gezintilerinizin izini sürmesini engelliyor. Kayıt olmak ya da ayarları yapılandırmak zorunda değilsiniz. Tek dokunuşla VPN sunucularına bağlanabilir, engelli web sitelerine erişebilirsiniz.

SuperVPN Fast VPN Client
SuperVPN Fast VPN Client
Developer: SuperSoftTech
Price: Free

SecureLine VPN

Android İnternette Anonim Olmak 4

Popüler güvenlik çözümleriyle tanınan Avast’ın VPN hizmeti olan SecureLine VPN IPsec protokolü ile internet bağlantınızı şifreliyor ve hacker’ların gizli bilgilerinizi ele geçirmesini önlüyor. Özellikle çok kişinin kullanımına açık olan Wi-Fi ağlarında güvenliğinizi sağlamak için kullanabilirsiniz.

Spotflux VPN

Android İnternette Anonim Olmak 5

Uygulama ile bant genişliğinizin kullanımını azaltabilir, malware’lerden korunabilir ve iki aşamalı güvenlik kalkanı sayesinde gizlilik ile güvenliğinizi temin edebilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁