Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Toplantılarda Üretkenliği Arttıran MinutesPad

Toplantıların genelde verimsiz geçen zaman kayıpları olduğu ve üst kademedekilerin kahve molası olduğu düşünülür. Gerçekten de yolda geçen zaman, toplantı sırasındaki sohbetler ve yeme içme faslı derken bütün gün harcanarak sadece bir iki seçim yapıldığı olur. Toplantıları kim sevmez ki?

MinutesPad Free - Apps on Google Play

Android: Toplantılarda Üretkenliği Arttıran MinutesPad

Yeter artık diyen bir yönetici ya da patronsanız toplantıları verimli hale getirmeyi kafanıza koymuş olabilirsiniz. Minutes Pad adlı ücretli Android uygulaması bu amaca odaklanıyor.

Profesyonel iş uygulamasının süre sınırlaması olan ücretsiz deneme sürümü de bulunuyor:

Uygulamanın olay noktası toplantıların belirli bir yapıya ve plana oturtulmasını sağlamak. Yeni bir girdi eklerken ad, tartışılacak konular ve katılımcı adları giriliyor. Bunların kişiler listenizde kayıtlı oldukları varsayılıyor.

minutespad-1-title

Aynı zamanda eklenen kişilerin fotoğrafları listede görülebiliyor ve adı unutulanlar tanınabiliyor. Her bir toplantıya birden çok konu eklenebiliyor. Bu nedenden ötürü uygulamayı kullanarak girdi eklerken biraz fazla yazmak zorunda kalıyorsunuz. Elbette harici klavyesi olanların işi daha kolay.

minutespad-4-conclusion-action

Uygulamayı kullanarak konular sırasında söyleyeceklerinizi önceden not alabilir ve buradan okuyabilirsiniz. Aynı zamanda önceden aklınıza gelenleri unutmazsınız. Aynı zamanda toplantılarda tartışılan konular sonrasında alınan sonuçları not alabilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleşen haftalık/aylık değerlendirme vb için zamanlama eklemek mümkün.

minutespad-6-template

Bu tür düzenli toplantılar için tema oluşturup sürekli bunu kullanmak mümkün. Sonuç raporlarını HTML olarak dışarı aktarmak ve e-posta ile katılımcılara göndermek de olası.