Kategoriler
Apps & Oyunlar

Sticker, Emoji ve GIF Özellikli Klavye Uygulaması Emoji Keyboard

Sticker, Emoji ve GIF Özellikli Klavye Uygulaması Emoji Keyboard ile karşınızdayız. Bugünlerde anlık mesajlaşma uygulamalarında emoji, sticker ve GIF kullanmadan diyalogları sürdürmek pek mümkün değil. Olanaklar elimizin altındayken neden kullanmayalım ki? Bazen bir emoji ya da GIF binlerce söze bedel olabiliyor. Siz de sık sık sticker, emoji ve GIF göndermeyi seviyorsanız Android ve iOS uyumlu Sticker Market: Emoji Keyboard uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu uygulama emoji desteği barındıran standart bir klavye uygulaması değil. Bünyesinde çok sayıda sticker, şablon ve GIF’e ev sahipliği yapıyor. Buradan web sitesine erişip uygulamanın neler içerdiğini görebilmeniz mümkün. Sticker Market: Emoji Keyboard popüler mesajlaşma uygulamaları Messenger, WhatsApp, WeChat, Hangouts, Snapchat ve benzerleriyle uyumlu.

Sticker, Emoji ve GIF Özellikli Klavye Uygulaması Emoji Keyboard

Uygulama akıllı telefonunuzdaki mevcut klavye uygulamasının yerini alıyor ve aynı zamanda Sticker Market’te yer alan sayısız sticker, şablon ve GIF’i kullanma olanağı sunuyor.

Sticker, Emoji ve GIF Özellikli Klavye Uygulaması Emoji Keyboard 1

Uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra Facebook ya da Google hesabınızla oturum açmanız gerekmekte. Dilerseniz e-posta adresinizle de kayıt olabiliyorsunuz. Ardından aracın varsayılan klavye olarak ayarlanmasına müsaade edin. Artık Sticker Market’in geniş kütüphanesinden faydalanabileceksiniz.

Sticker, Emoji ve GIF Özellikli Klavye Uygulaması Emoji Keyboard 2

Uygulama tepsisine gidin ve Sticker Market uygulamasını çalıştırın. Ana ekrandan Sticker Keyboard bölümüne eriştiğinizde tercih edilen dil, açık / koyu tema seçeneği ve diğer gerekli klavye ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Sticker Market bölümünden uygulama bünyesine sticker, şablon ve GIF indirebilirsiniz. Sticker Cam seçeneği ise kendi fotoğraflarınızı kullanarak sticker ve şablonlar oluşturmanızı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?