Kategoriler
Apps & Oyunlar

Microsoft’un Android Yüz Değiştirme Uygulaması Face Swap

Yazılım devi Microsoft Android yüz değiştirme uygulaması Face Swap‘i yayınladı. İşlevini basit isimlendirmesi ile zaten açıkça yansıtan uygulama Microsoft Garage programından hayata geçirilmiş durumda. Yüzünüzü basitçe farklı bir kişinin bedenine ekleyebiliyorsunuz. Yüz değiştirme uygulaması fikri elbette yeni veya daha önce duyulmamış / görülmemiş bir şey değil. Aynı işleve sahip olan ve daha küçük çapta geliştirici firmaların elinden çıkan çok sayıda uygulama var. Fakat Microsoft Face Swap’in sofistike bir yüz değiştirme motoru kullandığını ve sonuçların daha doğal göründüğünü belirtiyor. Face Swap ilk etapta Android’li akıllı telefonlar için yayınlandı. iOS versiyonunun daha sonra kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Dilerseniz Android yüz değiştirme uygulaması Face Swap‘e daha yakından bakalım.

Microsoft’un Android Yüz Değiştirme Uygulaması Face Swap

Microsoft'un Android Yüz Değiştirme Uygulaması Face Swap 1

Uygulama kolayca kullanılabiliyor. Güzel aydınlatma koşullarında bir selfie çekin, yüz değiştirmede kullanacağınız fotoğrafı seçin, mümkünse ilgili kişinin gövdesinin de bulunduğu bir fotoğraf olsun. Uygulama görselin net olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirecektir. Galerinizden bir fotoğraf seçebilir ya da çevrimiçi arama yapabilirsiniz. Face Swap’te yer alan sahnelerden birisini tercih etmeniz de mümkün.

Microsoft'un Android Yüz Değiştirme Uygulaması Face Swap 2

Cilt tonları, ışık koşulları, kafa dönüşleri ve eğimleri başarıyla eşleştirilebiliyor. Yetenekliyseniz arkadaşlarınızı uzaya gittiğinize dahi inandırabilmeniz mümkün. Uygulama fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak algılayabiliyor. Aynı sahnedeki birden fazla yüz arasında değiştirme yapabilmekte.

Microsoft'un Android Yüz Değiştirme Uygulaması Face Swap 3

Face Swap şu an Google Play’de ABD, Avustralya, Hindistan ve Kanada’da yaşayan kullanıcıların indirmesine açık vaziyette. Uygulamayı denemek isterseniz APK Mirror sitesinden kurulum dosyasını indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları