Kategoriler
Rehberler

iOS: Fotoğraflara Tasarım ve Metin Ekleyin

iPhone sahiplerinin çektikleri fotoğrafları metin ekleyerek süslemesi ve şenlendirmesine olanak veren çok sayıda hazır uygulama var ve sadece iPhone kullanarak sonuç almak mümkün oluyor. Saniyeler içinde fotoğraf çekip metin eklemek ve ardından paylaşmak kulağa harika geliyor.

iOS: Fotoğraflara Tasarım ve Metin Ekleyin

Belki yaratıcı bir logo eklemek, kendi tebrik kartınızı oluşturmak ya da sitenize bilgi içeriği eklemek istiyor olabilirsiniz. Görsellerinize metin eklemek ve çizim yapmak için kullanabileceğiniz seçenekler hazır:

Phonto

Phonto1

Ücretsiz uygulama sayesinde telefonda depolanan fotoğraflara metin ekleyebilir, uygulama içinden fotoğraf çekebilir, bir seri siyah/beyaz renk teması üzerinde çalışabilirsiniz. İki yüzden fazla font seçeneği, boyut ve yön değiştirme, konum ve renk düzenleme seçenekleri var. iTunes bağlantısı üzerinden sürükle bırakla font aktarılabiliyor. Görsellere tema ekleme seçenekleri var. Kendi renk temalarınızı da oluşturabilirsiniz. Paylaşım olanakları sağlanıyor.

[appbox appstore id438429273]

Rhonna Designs

Rhonna-Design

Rhonna uygulamasına görsel yükledikten sonra her biri on ayrı font içeren üç font setinden birini yükleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak farklı renk seçenekleri gösteriliyor. Konum, boyut, şeffaflık, dış hatlar ve gölge düzenlenebiliyor. Farklı arka plan tasarımları hazır ve 30 farklı çerçeve kullanılabiliyor. Yüklü seçeneklerle banner, kutlama mesajı, motive edici metin vb hazırlanabiliyor.

[appbox appstore id667819594]

Over

Over3

31 ücretsiz fontla gelen uygulama kamera rulosundan seçim ya da doğrudan çekim imkanı tanıyor. Aynı zamanda bazıları ücretsiz, bazıları ücretli yeni fontlar indirilebiliyor. Metin düzenleme seçenekleri diğer uygulamalara kıyasla daha az. Şekiller ve tasarımlar ekleme imkanı veriliyor. Ek paketleri indirmek için üyelik açmanız isteniyor.

[appbox appstore id535811906]