Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android ve iOS: Çiftçilik Simülasyonu Farming Simulator 18 Yayınlandı

Farming Simulator 18 oyunu Android ve iOS platformları için yayınlandı. Farming Simulator serisi Avrupa ülkelerinde, özellikle geliştirici Giants Software firmasının ana vatanı olan Almanya’da oldukça popüler. Hatta bu ülkede FarmCon etkinliği düzenleniyor ve Farming Simulator oyuncuları, modcuları ve geliştiricileri bir araya geliyor.

Android ve iOS: Çiftçilik Simülasyonu Farming Simulator 18 Yayınlandı

Android ve iOS Çiftçilik Simülasyonu Farming Simulator 18 Yayınlandı 1

Farming Simulator 18 adını taşıyan mobil oyun Google Play ve App Store uygulama mağazalarındaki yerini almış vaziyette. Oyun ücretsiz değil, 2.99 USD karşılığında akıllı telefonlara yüklenebiliyor fakat 50’den fazla çiftçilik aracı ve makineleri içerdiği unutulmamalı. Bu araçlar sektördeki 30’un üzerindeki büyük ismin ürünlerinin yeniden yaratılmasıyla meydana getirilmiş durumda.

Android ve iOS Çiftçilik Simülasyonu Farming Simulator 18 Yayınlandı 2

Daha önce bir çiftlik simülatörü oyunu oynamadıysanız gerçekçi traktör ve kamyonları kullanabileceğinizi; domuz, inek ve çeşitli bitkiler yetiştirebileceğinizi ve altı farklı ürün (buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği) hasat edebileceğinizi belirtelim.

Geliştiriciler oyuna multiplayer modu da eklemiş; yani oyunu arkadaşlarınızla kablosuz ağ bağlantısı ya da Bluetooth üzerinden birlikte oynayabiliyorsunuz. Zengin grafikler ve 3D modellemelerle çeşitli araç ve makinelerin etkileyici detaylar içerdiğini ifade edelim.

Android ve iOS Çiftçilik Simülasyonu Farming Simulator 18 Yayınlandı 3

• En büyük tarım makinesi imalatçılarının gerçekçi traktör ve kamyonlarını kullanın.
• Bitki yetiştirme ve hasatta altı farklı ürün: Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği
• Domuzları üreterek kar için satın.
• Süt ile yün üretmek ve satmak için inek ve koyunları besleyin.
• Yapay zeka yardımcılarını daha iyi sonuçlar almak için yönetin veya araçlarınızı istediğiniz bir hedefe götürmelerine izin verin.
• Ahşabı özel makine ile hasat edin ve kereste satın.