Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Sketch Guru Dijital Boyama Uygulaması

Çizim yeteneği olanlar ya da meraklılar artık dijital cihazlarını ve dokunmatik ekranları kullanarak hemen hemen hiç masrafa girmeden çizim yapabiliyor ve rahatça farklı çizim araçları kullanabiliyor. Parmağınızı kullanmak zorunda değilsiniz ve dijital kalemler kullanarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Android: Sketch Guru Dijital Boyama Uygulaması

Ancak elbette çoğu akıllı telefonda ekran boyutu sınırlı olduğu için bazılarına bu tür uygulamalar yetersiz gelebilir ama en azından yeteneğinizi geliştirmek ve kendinizi sınamak için uygulamalardan destek alabilirsiniz.

Sketch Guru uygulaması ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Uygulamayı ilk açtığınızda tasarım açısından pek ilgi çekici olmadığı fark ediliyor.

SketchGuruUI

Ana menüyü geçtikten sonra uygulamanın mantıklı biçimde tasarlandığı fark ediliyor. Kullanıcı arabirimi bu sınıftaki diğer uygulamalara kıyasla çok daha renkli. Temel özellikler uygulamanın alt kısmındaki alana toplanmış. Sketch Guru uygulamasının ilgi çekici yanı dinamik fırçaları. Parmağınızla gerçekleştirdiğiniz harekete bağlı olarak eşsiz desenlere imza atılabiliyor.

SketchGuruPainting

Her ne kadar çizim sırasındaki teknik kontrolü elinizden alıyor olsa da sıradışı ve ilgi çekici görünen çizimlere imza atmanız kolaylaşıyor. Eğer öylesine vakit geçirmek istiyorsanız son derece eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Kötü olan yansa uygulamanın fırçalar açısından son derece sınırlı kalması. Her ne kadar zoom ve kaydırma desteklense de biraz zorlu ve genel akış şekli doğal yapıdan uzak kalıyor. Uygulama performansı akıcı ve tepki süresi düşük yani sıkıntı yaşanmıyor.