Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Fotoğraf Meraklıların Can Dostu VSCO Cam

Akıllı telefon sahibi olup kamera uygulaması aramak söz konusu olamaz çünkü Android ve Apple fanatiklerine özel tonla fotoğraf uygulaması online mağazalarda satışa sunulmuş durumda ve bunlar arasında öne çıkmayı başaranlardan biri olan VSCO Cam ilgi görüyor.

VSCO Cam İnceleme: Program Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fotoğraf Meraklıların Can Dostu VSCO Cam

iPhone ile sık çekim yapanların listesinde bulunması önerilen ücretsiz uygulamayı Visual Supply Company hazırladığı için VSCO Cam adını taşıyor. Daha önceleri ücretli olan uygulama 2.0 sürümüne güncellendiğinde ücretsiz hale getirildi.

Ücretsiz filtreler içeren ve daha fazlasını almak için premium paket satışı sunan uygulamanın en iyi yanı artık ücretsiz olarak denenebilmesi ve beğenenlerin ödeme yaparak daha fazlasına erişebilmesi. Açılır açılmaz kamera devreye giriyor ve ayar butonuna basarak flaş, ızgara, beyaz dengesi ve diğer temel ayarlar değiştirilebiliyor.

Vsco-Cam-Library-Settings

Ön ve arka kameralar arasında geçiş için özel bir buton bulunuyor. Alt kısımda deklanşör butonu ve en yeni çekimleri içeren galeri görülebiliyor. Ekrana çift parmakla dokunarak odaklama ve aralık gibi ek ayarlara erişebilirsiniz.

Çekilen fotoğrafları içeren galeriye eriştikten sonra iPhone kamera rulosuna aktarabilirsiniz. VSCO hesabı açıp oturum açarsanız aldığınız filtreleri tekrar sisteme ekleyebilirsiniz. Retro ve vintage filtreleri ön plana çıkaran uygulama çok sayıda benzerine sahip. Renkler, zıtlık ve diğerleri kullanılarak eşsiz fotoğraflar elde edilebiliyor.

Vsco-Cam-Filters

Ekran altından yukarı sürükleyin ve temel fotoğraf düzenleme seçeneklerine erişin. Sıcaklık, döndürme, kırpma, parlaklık ve geri alma seçenekleri hazır. İşiniz bitince metadata görebilir, tarihe ve çekim yerine bakabilir, eklediğiniz filtreleri öğrenebilirsiniz. Basit biçimde işleyen ve sonuç veren bir uygulama.