Kategoriler
Rehberler

Android / iOS: Platformlar Arası Parola Eşleştirme

Android dünyasının en iyi antivirüs uygulamalarından birine imza atmayı başaran F-Secure firması güvenlik üzerine farklı çalışmalar yapıyor. Hayli kalabalık olan parola yönetimi alanına da giriş yapmış durumda ve F-Secure KEY ile alternatif oluşturmayı deniyor.

Android/iOS: Platformlar Arası Parola Eşleştirme

LastPass gibi rakiplerle yarışabilmek için güvenli ve kırılması zor parolalar oluşturup bunları Mac, Windows, Android ve iOS ortamlarında eşleştirme desteği sunuyor. F-Secure KEY uygulamasının ilgili sürümlerini adı geçen platformlarda kurmanız gerekiyor. Tüm kullanıcı adı ve parolalarınızı evrensel bir parola ile korumaya almanız mümkün. Sizin adınıza harika parolalar oluştururken isterseniz güvenliği daha da arttırmak adına eklemeler de yapabilirsiniz.

Site yönetimine ek olarak kredi kartı bilgileri, Wi-Fi parolaları, ev alarmı girişi gibi diğer bilgiler de depolanabiliyor. Tüm veriler kriptolu olarak depolanıyor ve ek güvenlik sağlanıyor. Şu ana kadar yaşanmış hack olaylarıyla ilgili kullanıcılar bilgilendiriliyor ve anında parola değiştirilmeleri sağlanıyor. Mobil uygulamaları indirmek ücretsiz.

[appbox appstore id627417660]

[appbox googleplay id=com.fsecure.key]