Kategoriler
Konular

Odaklanma ve Uyku Yardımcısı Uygulamalar

Saat tıklaması gibi bazı sesler çoğu kullanıcıyı sinir eder ve uyku tutmaz hale getirir. Bazılarıysa su damlatan musluktan ötürü çıldırır. Aksine bazı seslerse sizi rahatlatıp dinlenmenize, odaklanmanıza ve uyumanıza yardımcı olabilir.

Odaklanma ve Uyku Yardımcısı Uygulamalar

Bazı internet sitelerinde bu türden yardımcı sesler var. Elbette sitelerle uğraşmak kolay değil. Buna imkan veren uygulamaları kurup kullanmak daha kolay. Aynı zamanda mobil cihazlarınızda tutabilirsiniz.

SimplyNoise

simplynoise-2

Arka plan gürültüsü oluşturma konusunda en bilinen uygulamalardan biri ve kullanımı kolay. Arkadaşlarınızın beğeneceği türden sesler de bulabilirsiniz. Böylece artık hangi kanalı izleyerek uykuya dalalım diye kavga etmeyeceksiniz. Ufak bir ücreti olsa da buna değer. Beklendiği gibi basit yapılı ve çeşitli seçenekler sunuyor. Tek yapmanız gereken seçmek ve sesi ayarlamak. Dinamik değişken ses seçeneği de var. Sayaç sayesinde otomatik olarak kapanabiliyor.

[appbox appstore id380643227]

[appbox googleplay id=reactor.SimplyNoise]

White Noise

white-noise-1

SimplyNoise sadece makinelerin oluşturduğu sesi içerirken beyaz gürültü uygulaması yağmur, uçak, tren, fan gibi bildik sesleri içeriyor. Lite sürümünü ücretsiz kurun ve deneyin. Çok sayıda seçenek içeriyor ve favoriler seçilebiliyor. Daha fazlası içinse pro sürüm satın alınabiliyor. Ek sesleri indirmek kolay. Geri sayım dışında alarm özelliği de var. Pro sürümde ses seçenekleri kırka çıkıyor ve elbette reklamlar ortadan kalkıyor.

[appbox appstore id292987597]

[appbox googleplay id=com.tmsoft.whitenoise.lite]

Relax Melodies

relax-melodies-1

Rahatlamanıza olanak veren en iyi uygulamalardan biri ve sunum başarılı. Reklamlarla desteklenen ücretsiz uygulamanın giriş ekranında rahat biçimde görülebilen çok sayıda seçenek var. Ücretsiz sürümde bile 46 seçenek var. Seslerden melodilere kadar epey farklı olasılıklar elde edilebiliyor. Denemeler yapın ve size özel ideal dengeyi bulun. Ayrıca bazı hazır miksler de denenebilir. Sayaç sayesinde telefonunuz bütün gece zırıldamıyor. Tam sürümü satın alırsanız reklamlar kalkıyor ve ses seçenekleri artıyor, ikiye katlanıp 96 oluyor!

[appbox appstore id314498713]

[appbox googleplay id=ipnossoft.rma.free]