Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Nakit Akışınızı Kontrol Altında Tutun

Para biriktirmekte zorlanıyorsanız ve ayın sonunu zor getiriyorsanız yalnız değilsiniz. Herkes benzer durumda ve paranın nereye gittiğinden haberdar değil. Yeter artık diyor ve cebinize girenle çıkanı takibe almak istiyorsanız bu konuda hizmet veren çok sayıda uygulama var.

CashBase - Personal finance made simple

Android/iOS: Nakit Akışınızı Kontrol Altında Tutun

Bu konuya yönelik olarak CashBase adlı uygulamaya bakış atıyoruz. Esasında insanlara yardımcı olmak üzere kurulmuş bir web servisi ve iOS ile Android yüklü cihazlardan takip olanağı veriyor.

Bunun getirisi sürekli yanınızda taşıdığınız akıllı telefon sayesinde harcamaları takibe alabiliyor ve gözden kaçırmıyor olmanız. Sisteme kurulduktan sonra az yer kaplayan ve yük bindirmeden işleyen uygulama güçlü bir sisteme ve güncel bir işletim sistemine gerek duymuyor.

CashBase

Uygulama sayesinde kesenize dikkat edebilir ve masrafları azaltıp para biriktirebilirsiniz. Her bir harcamayı ilgili kategori altında toplayarak hangi kalemlerin daha ağır bastığını ve para tüketen kısımları görebilirsiniz. Bu masraflara açıklama notları ve tarih bilgisi eklenebiliyor. Web üzerinden güncelleme olduğundan herhangi bir bilgisayarı kullanarak daha yakından ve detaylı biçimde bakıp rapor çıkartabilirsiniz. Uygulamada anlaşılmayı kolaylaştıran grafikler de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Web sitesi: www.cashbasehq.com