Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Yüksek Kaliteli Ücretsiz Podcast Uygulaması

Android dünyasında yer alan karmaşık podcast uygulamalarından sıkılmış olabilirsiniz. Açık kaynaklı ve ücretsiz bir seçenek olan ve kaliteden ödün vermeyen AntennaPod senelerden beri kullanımda ve beğeni görüyor. Diğer uygulamalar aksine cebinizi boşaltmaya odaklanmıyor.

Android: Yüksek Kaliteli Ücretsiz Podcast Uygulaması

Programları sizin için düzenli olarak indiren ve istediğiniz biçimde dinlemenize olanak veren uygulama ücretsiz olmasına rağmen reklam içermiyor.

Uygulamayı indirip kurun ve başlattığınızda hesabınıza eklemiş olduğunuz şovları görün. Bu şovları sol sekmede ve şovlara ait yeni bölümleri sağ sekmede göreceksiniz.

antennapod-shows

Bölümlere geçtiğinizde herhangi birine tıklayarak açıklamasını görebilir ve sağındaki oka tıklayarak ek seçenekleri görebilirsiniz. Yeni bölüm geldikçe otomatik olarak indirilmesini seçebilirsiniz ama bunu ayarlardan aktifleştirmeniz şart. Aksi durumda birer birer indirme sırasına atmanız gerekecek.

antennapod-download

İndirme sırasına giren bölümler dinleme sırasında birbirini izliyor olacak. Arka planda çalışan uygulama siz diğer işlerle uğraşsanız bile ses vermeye devam ediyor. Aynı zamanda bildirim alanına eklediği gösterge sayesinde kolayca durdurma ve devam etme şansınız var.

antennapod-widget

Şov eklemek için özel opml listesi girebilir ya da arama yapabilirsiniz. Miro rehberi bu konuda size yardımcı oluyor. Her bir kategori altında belirli şovlar var ve aradığınızı bulmanız kolay. En beğenilen ve popüler şovlar üstte gösteriliyor.

antennapod-miro

Diğer şovları bulmak için başka kaynaklardan da faydalanabilirsiniz. Ardından adresi AntennaPod’un alması yeterli olacak. Uygulama ayarlarına girip size özel düzenleme yapmayı eksik etmeyin. Örneğin dinleme sırasındaki çalma hızı bile değiştirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor