Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Motorola Galeri Uygulamasını İndirin

Android‘li akıllı telefonunuza Motorola galeri uygulamasını yükleyebilmeniz mümkün. Daha önce bir Motorola akıllı telefon kullandıysanız cihazdaki galeri uygulamasının hafif olduğunu ve hayli hızlı çalıştığını görmüşsünüzdür. Bizler daha önce QuickPic uygulamasını severek kullanıyorduk, ancak uygulamanın el değiştirip güzelliğini kaybetmesinden sonra hafif ve sade bir alternatif bulmakta zorlandık. QuickPic’e benzeyen F-Stop Gallery uygulamasına kısa bir süre önce değinmiştik. Çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapmayan, sade bir galeri uygulaması arayışındaysanız Motorola galeri uygulamasını tercih edebilirsiniz. Aracı XDA üyesi TigerCourage farklı marka ve model cihazlarda kullanılabilmesi için port etti. Maalesef fotoğraf düzenleme özelliği çalışmıyor ancak buna çok da ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyoruz.

Android: Motorola Galeri Uygulamasını İndirin

Android Motorola Galeri Uygulamasını İndirin 1

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Google Play dışındaki kaynaklardan edinilen uygulamalar için Android’de bir seçeneğin etkinleştirilmesi gerekiyor. Settings menüsüne gidin ve Security bölümündeki Unknown sources seçeneğini aktive edin. Artık dosya yöneticinizle APK dosyasını indirdiğiniz dizini ziyaret edip dosyaya dokunarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Android Motorola Galeri Uygulamasını İndirin 2

Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın. Talep ettiği erişim izinleri için onay verin. Uygulamanın eşsiz olmayan fakat basit ve sade görünümünü fark etmemeniz mümkün değil. Arayüz hayli akıcı ve efektler yüz güldürüyor. Varsayılan olarak kamera rulosu görüntülenmekte. Tüm klasörleri görmek için sol üst kısımdaki hamburger menü simgesine dokunabilir ve buradan albümlere ya da videolara erişebilirsiniz.

Android Motorola Galeri Uygulamasını İndirin 3

Akıllı telefonunuzdaki stock galeri uygulamasından memnun değilseniz ve bir alternatif arayışındaysanız Motorola’nın uygulamasına şans vermelisiniz.