Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Kimleri Takip Etsem Diye Düşünmeye Son

Twitter ya da diğer sosyal ağlardaki takipçilerinizi arttırmak için canınızı dişinize takıyorsanız ama bir de bakmışsınız ertesi gün takipçi sayınız azalmış! Kimlerin gittiği sorusu kadar neden ayrıldıkları da önemli bir sorun. Bunu kafaya takmadan çevrenizi geliştirip içeriği iyileştirmeye odaklanmalısınız.

Android: Kimleri Takip Etsem Diye Düşünmeye Son!

Kontrol altına almak adına destek veren çok sayıda üçüncü parti uygulama ve eklenti var ama bunları kullanmak için bilgisayar başında oturmak gerekiyor. Mobil kullanıma izin veren seçeneklerden biriyse Unfollowers.me internet sitesinin geliştirdiği özel Android uygulaması.

Bu uygulamanın özelliği popüler web servislerini kolayca takibe almanızı sağlamak. Birden çok Twitter hesabınızı ekleyebilir ve kullanıcılar sizi takibi bıraktığında bildirim alabilirsiniz. Aynı zamanda istatistikleri içeren, yeni üyelere hoşgeldin tweet’i atan otomatik cevaplar hazırlayabilirsiniz.

unfollowers

Solda görüldüğü gibi hesaplarınızı ekledikten sonra çeşitli raporlar alabilirsiniz. Örneğin beni geri takibe almayanlar, benim takibe geri almadıklarım ve kısa süre içinde takibi kesenler gibi. Bu istatistikleri elde ettikten sonra isterseniz kalan takipçilerle paylaşabilirsiniz. Listenizdekilerin takip ve takipçi sayısını ayrı ayrı görebilirsiniz.

unfollowers-2

Asıl ilgi çekici olansa takip edilmesi uygun olanları kısa sürede bulabilmek. Akıllı kopyalama ve kullanıcı kıyaslama desteği olan bu uygulama kısa süre içinde kişilerin bağlantılarını ortaya çıkarıyor. Belirli kişileri içeren izin ve yasak listeleri oluşturursanız bu içerikler uygulama sitesinde saklanıyor ve eşleştiriliyor yani kaybolmuyor. Ücretsiz olsa da bazı sınırlamalar içeren uygulamanın Premium sürümü bunları ve reklamları kaldırıyor.