Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Asphalt Street Storm Racing Yayınlandı

Asphalt Street Storm Racing oyunu hazır! Gameloft, çok ilgi gören sürükleyici yarış oyunlarından bir kısmını içeren CSR serisine benzeyen Asphalt serisinin yeni otomobil yarış oyununu indirmeye sundu. Oyun daha önce de andığımız üzere Asphalt Street Storm Racing adını taşıyor ve oyuncuları sürükleyici yarış dünyasına davet ediyor. Favori süper aracınızı seçip dünyanın en iyi şehirleri boyunca mücadeleye dahil olabiliyorsunuz. Klasik otomobillerden yeni turbo süper araçlara kadar farklı türlerde otomobilleri toplayabilir, özelleştirebilir ve yarışabilirsiniz.

Android ve iOS: Asphalt Street Storm Racing Yayınlandı

Android ve iOS Asphalt Street Storm Racing Yayınlandı 1

Tekli oyun modunun yanı sıra Gameloft oyunculara dört katılımcı içeren yarışlar yapma olanağı da sunuyor. Bu tekli ya da çok oyunculu yarışlarda bahse para yatırarak yarışı daha da heyecanlı hale dönüştürebiliyorsunuz.

Gameloft’un da belirttiği gibi oyunda başarılı 3D görsellik ve doğal ışık simülatörü bulunmakta. Oyunculara konsol seviyesinde, yüksek çözünürlüklü grafikler vaat ediliyor.

Android ve iOS Asphalt Street Storm Racing Yayınlandı 2
  • Eski tip muscle car’dan süper arabaya, sahip olduğunuz veya hayalini kurduğunuz her türden lisanslı araçla yarışma imkanı
  • Bahse girme olanağı
  • Dört oyunculu drag yarışı
  • Gerçekçi hava koşulları
  • New York, Paris ve Hong Kong’da yarış yapabilme
  • Çıkartma, turbo, süper şarjör, nitro sistemi, nitro tüpü gibi ögelerle otomobilleri özelleştirme
  • Konsol seviyesinde üst düzey grafikler

Android ve iOS platformları için ücretsiz indirilebilen Asphalt Street Storm Racing oyununda uygulama içi satın alma ögelerinin bulunduğunu belirtelim.