Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Bulmaca Oyunu Telepaint’i Ücretsiz İndirin

Bayram tatilinde olduğumuz bu sıcak günlerde iOS işletim sistemli cihazınıza güzel bir bulmaca oyunu yükleyip aynı zamanda tasarruf da yapmak ister miydiniz? Normalde 2.99 USD karşılığında App Store uygulama mağazasından edinilebilen puzzle oyunu Telepaint haftanın ücretsiz iOS uygulaması oldu.

Telepaint on the App Store

iOS: Bulmaca Oyunu Telepaint’i Ücretsiz İndirin

Oyunda açacağınız portallar aracılığıyla boya dolu kovaları taşımanız gerekiyor. Çeşitli seviyeler bulunmakta ve seviyelerde ilerledikçe oyun daha zorlu bir hal alıyor. Telepaint‘te hayli eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz altı farklı dünya bulunmakta. Titizlikle hazırlanmış soundtrack kendinizi kaptırmanız adına önemli bir motivasyon unsuru olarak görev üstleniyor. 0.99 USD karşılığında aktive edilebilen uygulama içi satın alma ögesi ekstradan seviye elde etmenizi sağlıyor.

iOS Bulmaca Oyunu Telepaint'i Ücretsiz İndirin 1

Bir süre önce güncelleme alan uygulamaya kırk yeni seviye eklenmiş durumda. Geliştiricinin App Store’daki resmi sayfadan paylaştığı bilgiye bakılırsa oyunda Apple iPhone 5 akıllı telefon ve iPad 3 tablette bazı sıkıntılar baş gösterebiliyor; geliştirici sorunun üzerinde çalıştığını ifade etmekte.

Telepaint hakkında bir şey söylememizi isterseniz oyunun hayli renkli olduğunu belirtebiliriz. Her seviyede farklı renkler karşımıza çıkıyor. Oyunun nasıl bir deneyim sunduğunu merak ediyorsanız üst kısma eklediğimiz oyun videosuna dokunabilir ve videoyu izleyebilirsiniz.

iOS Bulmaca Oyunu Telepaint'i Ücretsiz İndirin 2

Yaklaşık 113 MB boyutunda olan ve 100’den fazla eşsiz puzzle içeren Telepaint oyununun iOS 9.1 ve daha güncel işletim sistemi versiyonuna ev sahipliği yapan Apple iPhone, iPad ve iPod Touch modelleriyle uyumlu olduğunu ifade edelim.